Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

VÍNO ROKU 2016

Víno roku 2016
Vybráno someliéry společnosti METRO za nejlepší volbu na váš stůl pro rok 2016.

VÍNO ROKU: VOLBA ODBORNÍKŮ

Odborníci na víno ze společnosti METRO každý rok pečlivě vybírají jedno z nejlepších vinařství na světě, aby stvořilo Víno roku.
Partnerem pro rok 2016 je Santa Rita, oceňovaná chilská značka proslulá svým inovativním stylem, fantastickou kvalitou a udržitelnými metodami. Společnosti METRO a Santa Rita společně vytvořili Víno roku 2016: Cavanza.

bernard
Bernard Filiol de Raimond,
Ředitel globálního vinařského managementu, METRO/makro

andrea
Andrea Alonso,
Vítěz ocenění „2010 Golden Nose“, METRO/makro Spain: člen mezinárodní poroty pro Víno roku
carlos
Carlos Gatica
Vinař a zemědělský inženýr, vinařství Santa Rita


PROCES VÝBĚRU

Nejzkušenější odborníci na víno ze společnosti METRO každý rok hledají Víno roku, které by vyhovělo nejpřísnějším požadavkům společnosti METRO na kvalitu, chuť, cenu a udržitelnost. Níže je uveden postup výběru Vína roku.

PROCES VÝBĚRU

SANTA RITA: HLUBOKÉ KOŘENY V CHILE

santa_rita
Společnost Santa Rita je hluboce zakořeněna v chilské půdě. Toto vinařství bylo založeno v roce 1880 a jeho réva pochází z vybraných vinic nedaleko pobřeží a z podhůří And. Z této révy vzniká špičkové a lahodné Víno roku 2016 Cavanza, v němž se kombinuje chilský charakter s mezinárodním stylem. Společnost Santa Rita je hrdá na to, že je morálně čistou, udržitelnou a ekonomicky prozíravou firmou. Vinařství snižuje spotřebu vody, skla i energie pomocí efektivních opatření, jež přispívají k ochraně naší planety. Společnost Santa Rita je rovněž držitelem obrovského množství hektarů certifikované bio zemědělské půdy.OBJEVTE CHILE

VYZKOUŠEJTE NAŠE VÍNA

Víno roku 2016
Víno roku 2016
Víno roku 2016