Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

MAKRO Akademie

MAKRO Akademie

MAKRO Akademie

Školící centrum pro malé a střední podnikatele, ale i místo, kde můžete získat nové dovednosti a bohatou inspiraci. MAKRO Akademie nabídne kurzy pro všechny, kteří nečekají se založenýma rukama a chtějí se dále rozvíjet ve svém oboru.

MAKRO Akademie je určena zejména pro profesionály v gastronomii, ale nesoustředí se jen na vaření, přípravu menu či obsluhu v restauraci. Můžete zde rozvinout také své manažerské dovednosti nebo se naučit, jak vylepšit finanční stránku svého podnikání. Svým vybavením a použitými technologiemi je MAKRO Akademie unikátem v regionu celé střední Evropy.

Kurzy pro profesionály


Pracujete jako šéfkuchař, vlastníte restauraci nebo studujete na škole pro gastronomické profesionály? Kurzy pro profesionály Vám dají šest hodin intenzivní přípravy v profesionální kuchyni vybavené nejmodernějšími technologiemi.

Zaměřujeme se na klasické pokrmy s moderním přístupem k jejich přípravě, se zachováním charakteristických chutí a méně obvyklým servírováním na talíři.Kdo je profesionál?

  • Profesionálové jsou všichni, kterým obsah kurzů napomůže dále se rozvíjet v jejich profesi.
  • Tyto kurzy probíhají ve vysokém tempu, nabízí intenzívní výuku včetně praktického procvičení si potřebných technik přípravy a metodiky práce.


Více informací   Termíny kurzů

Kurzy pro veřejnost


Baví Vás vaření, zajímáte se o suroviny a v kuchyni jste jako doma? Pak právě pro Vás jsou určeny tyto večerní kurzy v moderních prostorách s plně profesionálním vybavením.

Naučíte se správným pracovním návykům při přípravě pokrmů, budete pracovat s netradičními surovinami a ukážeme Vám zajímavé chuťové kombinace. Základ tvoří tradiční jídla, ale vždy v moderní úpravě a s neobvyklou prezentací na talíři. Při setkáních s přáteli či rodinných oslavách budete zářit!

Kdo je veřejnost?

  • Veřejnost jsou začátečníci nebo pokročilí, kteří se chtějí zábavnou formou naučit novým trikům, zdokonalit svojí zručnost a naplnit své chuťové pohárky.
  • Tyto kurzy mají  intenzivní tempo, které se přibližuje běžnému profesionálnímu provozu. Jsou koncipovány tak, abyste byli schopní tyto výkony zopakovat i doma.

Více informací   Termíny kurzů