20 let vzájemné inspirace

20 let inspirace
20 let inspirace

MAKRO slaví významné výročí 20 let na českém trhu. Za tu dobu jsme mnohé změnili, rožšířili a zkvalitnili sortiment i služby. A jako důkaz, že se po celá ta léta s našimi zákazníky vzájemně inspirujeme, jsme pro vás připravili něco speciálního. Podařilo se nám vyhledat nejvěrnější podnikatele, kteří u nás nakupují už 20 let a daří se jim úspěšně vést svůj podnik. Za dvě desetiletí se jim toho povedlo opravdu hodně a ať přišlo cokoli, nevzdali se. Povedlo se nám nahlédnout do nitra jejich restaurací a vyslechnout si jejich zajímavé příběhy.


HLINĚNÁ BAŠTA

Za majitelem rybí restaurace Hynkem Vávrou jsme se vydali do Průhonic. Svůj úspěšný podnik provozuje už mnoho let, během kterých své podnikání rozšířil i do více aktivit, ze kterých však průběhem času vybral jen jediný, kterému se věnuje na 100%. Hliněná bašta se nachází v krásném prostředí zasazeném v přírodě mezi rybníčky.


Krásná restaurace stojí za návštěvu minimálně ve videu.


U HUDEČKŮ

Za manželi Hudečkovými, kteří vlastní restauraci pojmenovanou po nich, jsme se vydali do Prostějova. Jejich cesta k úspěchu byla velice složitá kvůli stěhování podniku do jiné části města. Ale pomocí věrných zaměstnanců i hostů se podařilo úpěšné znovuotevření poblíž zimního stadionu.


Podívejte se na jejich příběh, ze kterého je cítit pracovitost a lidská oddanost.


ŘETĚZEC RESTAURACÍ ŠVEJK

Pro příběh Radovana Sochora st. jsme se vydali na Plzeňsko. Řetězec restaurací byl vždy jeho životem a už od začátku se zapojovala celá rodina. Všichni do podnikání vložili celé své srdce. Nejvíce však k oboru přilnul syn Radovan ml. a nyní převzal celou síť restaurací. Zakladatel podniků se tak rozhodl věnovat tomu, co ho skutečně naplňuje a hlavně si po letech konečně odpočine.

Podívejte se jejich zajímavý příběh.MŮJ OBCHOD STOCHOV 

Pro příběh podnikatelky Aleny Uhlířové jsme se vydali do Stochova u Kladna. Přesně tam totiž dlouhá léta sídlí její prodejna s potravinami. Majitelčina cesta k úspěchu byla plna překážek, ale díky její činorodosti a dobrému vztahu se zákazníky i zaměstnanci, je prodejna schopna stále čelit všudypřítomné konkurenci.


Více o příběhu výjimečné podnikatelky naleznete ve videu.