Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

20 let vzájemné inspirace

20 let inspirace
20 let inspirace

MAKRO slaví významné výročí 20 let na českém trhu. Za tu dobu jsme mnohé změnili, rožšířili a zkvalitnili sortiment i služby. A jako důkaz, že se po celá ta léta s našimi zákazníky vzájemně inspirujeme, jsme pro vás připravili něco speciálního. Podařilo se nám vyhledat nejvěrnější podnikatele, kteří u nás nakupují už 20 let a daří se jim úspěšně vést svůj podnik. Za dvě desetiletí se jim toho povedlo opravdu hodně a ať přišlo cokoli, nevzdali se. Povedlo se nám nahlédnout do nitra jejich restaurací a vyslechnout si jejich zajímavé příběhy.


HLINĚNÁ BAŠTA

Za majitelem rybí restaurace Hynkem Vávrou jsme se vydali do Průhonic. Svůj úspěšný podnik provozuje už mnoho let, během kterých své podnikání rozšířil i do více aktivit, ze kterých však průběhem času vybral jen jediný, kterému se věnuje na 100%. Hliněná bašta se nachází v krásném prostředí zasazeném v přírodě mezi rybníčky.


Krásná restaurace stojí za návštěvu minimálně ve videu.


U HUDEČKŮ

Za manželi Hudečkovými, kteří vlastní restauraci pojmenovanou po nich, jsme se vydali do Prostějova. Jejich cesta k úspěchu byla velice složitá kvůli stěhování podniku do jiné části města. Ale pomocí věrných zaměstnanců i hostů se podařilo úpěšné znovuotevření poblíž zimního stadionu.


Podívejte se na jejich příběh, ze kterého je cítit pracovitost a lidská oddanost.


ŘETĚZEC RESTAURACÍ ŠVEJK

Pro příběh Radovana Sochora st. jsme se vydali na Plzeňsko. Řetězec restaurací byl vždy jeho životem a už od začátku se zapojovala celá rodina. Všichni do podnikání vložili celé své srdce. Nejvíce však k oboru přilnul syn Radovan ml. a nyní převzal celou síť restaurací. Zakladatel podniků se tak rozhodl věnovat tomu, co ho skutečně naplňuje a hlavně si po letech konečně odpočine.

Podívejte se jejich zajímavý příběh.MŮJ OBCHOD STOCHOV 

Pro příběh podnikatelky Aleny Uhlířové jsme se vydali do Stochova u Kladna. Přesně tam totiž dlouhá léta sídlí její prodejna s potravinami. Majitelčina cesta k úspěchu byla plna překážek, ale díky její činorodosti a dobrému vztahu se zákazníky i zaměstnanci, je prodejna schopna stále čelit všudypřítomné konkurenci.


Více o příběhu výjimečné podnikatelky naleznete ve videu.