Doprava zboží

Doprava zboží

Přepravte váš nákup za užití služeb makro

V nabídce přepravních služeb makro naleznete jak přepravu vámi zakoupeného výrobku zdarma (za předpokladu splnění předem stanovených podmínek, viz níže), tak i přepravu placenou. Kromě toho nabízíme i možnost montáže vámi zakoupeného zboží a odvoz použitých spotřebičů.
Doprava v ceně

Doprava „v ceně"

Zdarma přivezeme vámi zakoupený výrobek až do vaší provozovny či domů. Služba se vztahuje na výrobky ze sortimentu velké bílé elektro (pračky, sušičky, myčky nádobí, lednice, mrazáky, sporáky, bojlery), televizory s úhlopříčkou 90 cm a větší, zahradní nábytek a produkty z kategorie profi gastro (alespoň jeden rozměr přesahující 90 cm), a zároveň s prodejní cenou 5 000 Kč s DPH a vyšší, a to do vzdálenosti max. 100 km od provozovny makro. Zajistíme dodání do 4 pracovních dnů za první uzamykatelné dveře, nabízíme však i možnost vynesení a montáže za příplatek – více informací získáte na stánku Mservis v každém velkoobchodě makro.
Doprava

Placená služba

Pro výrobky, na které se nevztahuje akce Doprava v ceně, můžete využít službu Doprava zboží. Ta zahrnuje doručení na přesné místo, instalaci a v případě elektrospotřebičů také recyklaci a odvoz starého zařízení zdarma. Služba se týká všech typů nepotravinářského zboží.
Stáhnout kompletní informace a ceník v pdf
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky