POMÁHÁME A PODPORUJEME VÁS!

Získejte 1 000 Kč na Váš nákup v MAKRO.

Vážený HoReCa zákazníku
,

na základě rozhodnutí vlády o rozvolnění opatření, oficiálním vyhlášením úrovně PES 3 a tím i opětovnému otevření segmentu HoReCa, chceme podpořit rozjezd Vašeho podnikání.

Proto jsme pro Vás připravili speciální nabídku na období 3. 12.–11. 12. 2020, s možností získat 1 000 Kč s DPH na Váš nákup v MAKRO do 18. 12. 2020.

Stáhněte si bezplatně aplikaci Moje Makro a zaregistrujte se. Návod, jak si stáhnout aplikaci Moje Makro a jak se zaregistrovat, naleznete níže.

Za Váš první nákup v rámci jednoho dne v daném období v celkové hodnotě 10 000 Kč bez DPH, Vám do aplikace Moje Makro zašleme elektronický kupon v hodnotě 1 000 Kč s DPH na další nákup v MAKRO do 18. 12. 2020. Elektronický kupon obdržíte do 24 hodin od realizovaného nákupu v MAKRO.

Při nákupu formou osobního odběru v prodejnách MAKRO bude částka 1 000 Kč s DPH odečtena přímo na pokladně. V případě využití služby MAKRO Distribuce a pro uplatnění elektronického kuponu se závozem do 18. 12. 2020 kontaktujte svého MAKRO obchodního zástupce. Pokud se Vám nedaří do aplikace Moje Makro přihlásit nebo se zaregistrovat, kontaktujte Vašeho MAKRO obchodního zástupce.

Do celkové hodnoty denního nákupu 10 000 Kč bez DPH se nezapočítává nákup pohonných hmot, vratných obalů, cigaretových a tabákových výrobků. Celkový denní nákup je buď jednorázový nákup v hodnotě 10 000 Kč bez DPH nebo několik nákupů na danou registraci, které v součtu dosáhnou hodnoty 10 000 Kč bez DPH. Pokud má zákazník v rámci období 3. 12.– 11. 12. 2020 více nákupů v celkové hodnotě 10 000 Kč bez DPH za den, možnost získat elektronický kupon v hodnotě 1 000 Kč s DPH na další nákup v MAKRO se vztahuje pouze na jeden (první) uskutečněný nákup v daném období. Hodnota elektronického kuponu je uvedena včetně DPH. Získaný elektronický kupon je možné uplatnit na nákup v MAKRO při osobním odběru do 18. 12. 2020 nebo při využití služby MAKRO Distribuce se závozem do 18. 12. 2020 (prosím kontaktujte svého MAKRO obchodního zástupce) dle typu Vaší registrace. Na elektronický kupon není možné vracet hotovost. Tento elektronický kupon lze uplatnit pouze za předpokladu, že hodnota nákupu před uplatněním tohoto kuponu přesáhne hodnotu součtu uplatněných kuponů. Kupon není možné použít na nákup pohonných hmot, cigaretových a tabákových výrobků a nákup složený z lihovin. Společnost MAKRO si vyhrazuje právo změnit podmínky této nabídky v jejím průběhu nebo ji s okamžitou platností ukončit.

 

Moje Makro vždy po ruce

Stáhněte si naší aplikaci Moje Makro zcela ZDARMA

 

Přehled služeb v aplikaci


Bonusy

Kompletní přehled o stavu vašich bonusů včetně zůstatku i historie

Přehled

Stravenky

V aplikaci vidíte stav stravenkového konta a přehled pohybu na stravenkovém kontě

Košík

Kreditní systém

V aplikaci zjistíte stav vašeho disponibilního kreditu

Kredit

Akční nabídky

Aktuální akční nabídky a navíc exkluzivní nabídka nepotravinového sortimentu

Nabídka

MAKRO karta

Do MAKRA již bez plastové karty - stačí ta v telefonu

Karta

Produkty

Pohodlné skenování produktů, ověřte si cenu i dostupnost na vašem obchodě

Sken produktů

Sortiment

Kompletní přehled sortimentu: jednoduše si vytvořte nákupní seznam nebo seznam oblíbených položek

Sortiment

Kontakty

Jednoduché sjednání schůzek s vaším obchodním zástupcem nebo pultem partnerů

Schůzka
 

Úvodní obrazovka

screen4

Moje nabídky

screen2

Přehled financí

screen3

Sortiment

screen1

3 jednoduché kroky k aplikaci

Stáhněte si aplikaci do svého smartphone z App store nebo Google play obchodu. 
aplikace-krok-1
Přihlašte se, naskenujte vaši MAKRO kartu a ověřte vaši totožnost pomocí SMS. 
aaplikace-krok-2
Prohlížejte atraktivní nabídku a využívejte slevy pouze pro uživatele aplikace. 
aplikace-krok-3

Stáhněte si naší aplikaci Moje Makro zcela ZDARMA