Kariéra


       V co věříme?

Přemýšlíme stejně jako naši zákazníci. Rozumíme výzvám, kterým čelí. Jsme otevření jejich jedinečným nápadům. Pamatujeme si, kde jsme začínali my. Je to stejný příběh. Jsme plní energie a nadšení. Usmíváme se. Ptáme se, co potřebují. Děláme pro ně, co můžeme. Pomáháme jim naplnit jejich vize. Měníme zavedené způsoby. Budujeme úspěch pro obě strany. Jsme vstřícní. Jsme obchodními partnery. Jsme vždy o krok napřed. Nápady měníme ve skutečnost. Překračujeme hranice. Hledáme příležitosti. Nacházíme cesty. Podporujeme vše nové. Naši zákazníci udělají totéž. Staví na nás svoji budoucnost.

Věříme v sebe. Věříme v MAKRO.


          ČESKÁ REPUBLIKA

      SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Česká republika - Slovenská republika
Česká republika - Slovenská republika

             Jsme tu pro naše zákazníky - od prodeje ke službám

Zaměřujeme se na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží registrovaným podnikatelům a to jak prostřednictvím sítě velkoobchodních prodejen, tak od roku 2008 také formou přímé distribuce zboží pod názvem MAKRO Distribuce. V rámci transformace od prodeje ke službám otevíráme na jaře 2018 MAKRO Distribuční centrum v Kozomíně, jedná se o plně automatizovaný centrální sklad na ploše o rozloze 50 000 m2. Z důvodu rozvoje a jedním z pilířů našeho úspěchu je početný tým obchodních zástupců, kteří jsou denně v kontaktu se zákazníky a přinášejí nám tak informace, díky nimž se můžeme dále rozvíjet. Pro naše zákazníky chceme být nejen plnohodnotným partnerem, ale také zdrojem inspirace.

Proto vydáváme časopisy Epikure nebo Gastro a nabízíme služby naší MAKRO Akademie, například kurzy vaření, přípravy menu, obsluhy v restauraci, manažerských dovedností, či finančního řízení podnikání. MAKRO Akademie je díky svému vybavení a použitým technologiím unikátním zařízením v rámci střední Evropy.

 

                                      Kdo jsou naši zákazníci?

Našimi zákazníky jsou hotely, restaurace, závodní jídelny, bary, cateringové firmy a další podnikatelé z oblasti HoReCa. Do našich prodejen pak přicházejí na nákupy jak maloobchodníci, tak zástupci institucí jako jsou orgány státní správy, školy či nemocnice.

Ve společnosti MAKRO jsme akční, jsme otevření novým příležitostem a podnětům a navzájem se podporujeme. Pokud Vám tyto hodnoty nejsou cizí, dejte nám o sobě vědět. Třeba právě vy rozšíříte náš tým, ve kterém společně POMÁHÁME PODNIKATELŮM RŮST.

 

                                                                                      Těšíme se na vás!

 

 

Obchodník roku