Distribuční centrum

 


PRÁCE V DISTRIBUČNÍM CENTRU

Distribuční centrum Makro Cash & Carry ČR v Kozomíně je nový polo-automatizovaný sklad potravin vybavený nejmodernějšími technologiemi. 

Od roku 2018 se na ploše 55 000 m2 odehrává vedle klasických logistických procesů i potravinářská výroba. Zpracováváme maso, ryby a do budoucna budeme rozšiřovat o další kategorie, jako jsou ovoce, zelenina a výroba pečiva. K dispozici je kantýna s teplými jídly pro všechny směny 24/7 provozu. Z mnoha různých míst svážíme naše zaměstnance svozovými autobusy do Kozomína, kde na ně čeká příjemné čisté prostředí a firemní benefity.

Většinu našeho týmu sice tvoří skladníci, ale vzhledem k tomu, že zde probíhá i potravinářská výroba, je zde zapotřebí lidí mnoha profesí.

Oddělení kvality dohlíží na jakost a vysoké standardy. Podporu systémům poskytují IT specialisté, tým administrátorů připravuje vstupy pro skladové operace, elektromechanici udržují stroje v dobré kondici a pracovníci skladu se společně s kolegy z dopravy starají o to, aby zákazník obdržel svou objednávku v potřebném čase. Společně tedy tvoříme dobře sehraný tým a stále hledáme nové posily, ať už mezi vaše silné stránky patří IT, administrativa, logistika, nebo elektro-technika.

Životopis

POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS

Kalendář

DO 14 DNŮ JEJ ZPRACUJEME

zivotopis2

OZVEME SE VÁMEmail

VYROZUMÍME VÁS PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU

Telefonicky se domluvíme

TELEFONICKY SE DOMLUVÍME NA OSOBNÍM POHOVORU

Ozveme se Vám s výsledkem

DO 7 DNŮ VÁM ZAVOLÁME S VÝSLEDKEM


Milan Slezák

Milan Slezák
Proč jsi chtěl jít pracovat do MAKRO?

Do MAKRO jsem nastoupil, protože mne lákalo být u zrodu něčeho nového a navíc to mám blízko do práce.

Celý příběh

Darina Šimonová
Proč jsi chtěla jít pracovat do MAKRO?

Dle mého má MAKRO dobré jméno v republice i ve světě. Nabídka práce mě zajímala hlavně proto, že zahrnovala i kariérní růst.
Celý příběh
Darina Čapková

TO JSME MY

Distribuční centrum
ŽIJEME JÍDLEM A NENÍ TO JEN FRÁZE
Distribuční centrum

KDE NÁS NAJDETE?

 Obchodník roku
Obchodník roku 2018
obchodnik-roku-2019