Centrála Kampus

 


PRÁCE NA CENTRÁLE - KAMPUS

Centrálu společnosti, které se u nás říká Kampus, najdete v pražských Stodůlkách. Pracuje tady okolo 350 zaměstnanců, kteří odsud podporují jak našich 13 prodejen a distribuční centrum České republice, tak 6 prodejen na Slovensku. Podívejte se, jak to u nás vypadá, prostřednictvím virtuální prohlídky.

PODPOŘÍME VÁŠ PROFESNÍ A OSOBNÍ RŮST… A JAK TO UDĚLÁME?

V celé společnosti každoročně probíhá hodnocení výkonu. To znamená, že budete pravidelně dostávat zpětnou vazbu a můžete si s námi o ní promluvit.

Díky tomu si můžete ujasnit, jakých cílů byste rádi dosáhli a určit směr, kterým se v MAKRO dále vydat. Pomůžeme vám odhalit váš potenciál a společně se svým vedoucím si pak sestavíte individuální rozvojový plán.

Co pak můžete zažít?

  • Školení v Dusseldorfu
  • Účast na mezinárodních projektech

Máme propracovaný plán nástupnictví na klíčové pozice. Primárně tedy tyto pozice nahrazujeme interně a naši lidé v rámci firmy rostou. Od manažera až po pickera, všichni se zdokonalujeme ve schopnosti komunikovat.

Neznamená to jen povýšení, ale i možnost rozšířit si kvalifikaci. Prací si nejen vydělávat, ale také se skrze ni učit. Společně pak tím pádem pracujeme na projektech, které posouvají každého z nás i náš společný byznys.

Životopis

POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS

Kalendář

DO 14 DNŮ JEJ ZPRACUJEME

zivotopis2

OZVEME SE VÁMEmail

VYROZUMÍME VÁS PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU

Telefonicky se domluvíme

TELEFONICKY SE DOMLUVÍME NA OSOBNÍM POHOVORU

Ozveme se Vám s výsledkem

V NEJBLIŽŠÍ MOŽNÉ DOBĚ VÁM ZAVOLÁME S VÝSLEDKEMDle seniority pozice organizujeme 1-3 kola výběrového řízení formou:

  • Pohovor
  • Případová studie
  • Testování praktických dovedností

VŽDY OD NÁS DOSTANETE ZPĚTNOU VAZBU O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!


Jan Jindra

Jan Jindra
Proč jsi chtěl jít pracovat do MAKRO?

Předchozí studijní i pracovní zkušenosti jsem nabíral v potravinářské oblasti, vždy ale na straně výroby. Bylo pro mě zajímavé působit i v další části potravinářsko-odběratelského řetězce.

Při zpětném pohledu ale přiznávám, že jsem neměl vlastně tušení do čeho jdu, co vše znamená Makro a co práce v něm.  Překvapení, kupodivu i po těch letech, číhá za rohem každý den.

Celý příběh

Pavlína Plajerová
Proč jsi chtěla jít pracovat do MAKRO?

Hodně mě zaujal koncept Trainee programu, který MAKRO nabízí. Jako brigáda při studiu je tento program ideální pro získání užitečných pracovních zkušeností. Navíc ráda vařím, takže práce pro velkoobchod zaměřený primárně na potraviny mi padla do oka na první pohled.

Celý příběh
Pavlina-mensi

Máme jedinečný sortiment

Život v makro

ŽIJEME JÍDLEM, A NENÍ TO JEN FRÁZE...

Život na kampusuObchodník roku
Obchodník roku 2018