Centrála Kampus

 


PRÁCE NA CENTRÁLE - KAMPUS

Centrálu společnosti, které se u nás říká Kampus, najdete v pražských Stodůlkách. Pracuje tady okolo 350 zaměstnanců, kteří odsud podporují jak našich 13 prodejen a distribuční centrum České republice, tak 6 prodejen na Slovensku. Podívejte se, jak to u nás vypadá, prostřednictvím virtuální prohlídky.

PODPOŘÍME VÁŠ PROFESNÍ A OSOBNÍ RŮST… A JAK TO UDĚLÁME?

V celé společnosti každoročně probíhá hodnocení výkonu. To znamená, že budete pravidelně dostávat zpětnou vazbu a můžete si s námi o ní promluvit.

Díky tomu si můžete ujasnit, jakých cílů byste rádi dosáhli a určit směr, kterým se v MAKRO dále vydat. Pomůžeme vám odhalit váš potenciál a společně se svým vedoucím si pak sestavíte individuální rozvojový plán.

Co pak můžete zažít?

  • Školení v Dusseldorfu
  • Účast na mezinárodních projektech

Máme propracovaný plán nástupnictví na klíčové pozice. Primárně tedy tyto pozice nahrazujeme interně a naši lidé v rámci firmy rostou. Od manažera až po pickera, všichni se zdokonalujeme ve schopnosti komunikovat.

Neznamená to jen povýšení, ale i možnost rozšířit si kvalifikaci. Prací si nejen vydělávat, ale také se skrze ni učit. Společně pak tím pádem pracujeme na projektech, které posouvají každého z nás i náš společný byznys.

Životopis

POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS

Kalendář

DO 14 DNŮ JEJ ZPRACUJEME

zivotopis2

OZVEME SE VÁMEmail

VYROZUMÍME VÁS PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU

Telefonicky se domluvíme

TELEFONICKY SE DOMLUVÍME NA OSOBNÍM POHOVORU

Ozveme se Vám s výsledkem

V NEJBLIŽŠÍ MOŽNÉ DOBĚ VÁM ZAVOLÁME S VÝSLEDKEMDle seniority pozice organizujeme 1-3 kola výběrového řízení formou:

  • Pohovor
  • Případová studie
  • Testování praktických dovedností

VŽDY OD NÁS DOSTANETE ZPĚTNOU VAZBU O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!


Jan Jindra

Jan Jindra
Proč jsi chtěl jít pracovat do MAKRO?

Předchozí studijní i pracovní zkušenosti jsem nabíral v potravinářské oblasti, vždy ale na straně výroby. Bylo pro mě zajímavé působit i v další části potravinářsko-odběratelského řetězce.

Při zpětném pohledu ale přiznávám, že jsem neměl vlastně tušení do čeho jdu, co vše znamená Makro a co práce v něm.  Překvapení, kupodivu i po těch letech, číhá za rohem každý den.

Celý příběh

Máme jedinečný sortiment

Život v makro

ŽIJEME JÍDLEM, A NENÍ TO JEN FRÁZE...

Život na kampusuObchodník roku
Obchodník roku 2018
obchodnik-roku-2019