Prodejny

 


PRÁCE V PRODEJNÁCH
Prodejny MAKRO jsou místem, které je proslulé tím, čemu se říká „šíře sortimentu“. V praxi to pak znamená, že tu seženete téměř všechno. A čerstvé a kvalitní. Prodejny MAKRO navíc prošly a stále procházejí proměnami, aby byly pro zákazníky co nejvíce inspirativní. Ať už jsou to lidé, kteří přijeli nakoupit večeři pro svou rodinu nebo zásoby do restaurace svého hotelu pro stovky hostů. My jsme tu pro ně, abychom je uspokojili a byli pro ně partnery a oporou. Taková práce samozřejmě přináší uspokojení i nám. Vidět, jak se zákazníci vracejí, oceňují inspiraci. Být součástí fungujícího celku, proto je práce v MAKRO radost.
Životopis

POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS

Kalendář

DO 14 DNŮ JEJ ZPRACUJEME

zivotopis2

OZVEME SE VÁMEmail

VYROZUMÍME VÁS PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU

Telefonicky se domluvíme

TELEFONICKY SE DOMLUVÍME NA OSOBNÍM POHOVORU

Ozveme se Vám s výsledkem

DO TÝDNE VÁM ZAVOLÁME S VÝSLEDKEM
Jan Ondrejka

Jan Ondrejka
Proč jsi chtěl jít pracovat do MAKRO?

Tušil jsem, že půjde o zajímavou práci, kde budu mít příležitost pracovat na různých projektech. Taky se mi líbilo, že lidé, kteří v MAKRO pracují, chodí do práce rádi.

Celý příběh

Máme jedinečný sortiment

Život v makro

NAŠI LIDÉ JSOU DOBRÝ TÝM A SVOJI PRÁCI MILUJÍ
Rybáři Petr a Peter Hýblovi (strýc a synovec) pracují u MAKRO už více než 10 let a práce s rybami je zároveň jejich velkým koníčkem. Společně pro naše zákazníky dělají komentované prezentace filetování velkých ryb s ochutnávkou. Toto své umění předvedli i před zhruba tisícovkou diváků v Dolní oblasti Vítkovic na vánočním večírku společností TIETO v Ostravě. Jsou to prostě profesionálové a specialisté na ryby každým coulem.

Rybáři
Obchodník roku
Obchodník roku 2018
obchodnik-roku-2019