KitchenAid - věrnostní program

JAK MOHU SBÍRAT VĚRNOSTNÍ BODY NA TUTO JEDINEČNOU NABÍDKU?

  1. Za každých 200 Kč bez DPH, které utratíte v období od 15.01.2021 do 01.04.2021 získáte jeden věrnostní bod KitchenAid.
  2. Věrnostní body KitchenAid nalepte do karty věrnostního programu. Za 5 či 10 věrnostních bodů KitchenAid si můžete zakoupit položku z kolekce KitchenAid se slevou až 79%*.
  3. Nasbírané věrnostní body můžete uplatnit ve všech velkoobchodních střediscích Makro Cash&Carry do 15.04.2021. Nové karty pro sbírání věrnostních bodů si můžete vyzvednout ve všech velkoobchodních střediscích Makro Cash&Carry.

*Úspora na ceně ve srovnání s doporučenou maloobchodní cenou uváděnou výrobcem. 

1
2
3
4
5
6

soutez

Soutěž s KitchenAid

JAK SE MOHU ZÚČASTNIT?

  1. Kupte si produkt KitchenAid z věrnostního programu v jakémkoli velkoobchodním středisku Makro Cash&Carry.

  2. Vyplňte své osobní údaje, odpovězte na otázky a použijte jedinečný kód, který najdete na zadní straně manuálu k vašemu zakoupenému produktu KitchenAid.
    Soutěž končí 15.04.2021.

  3. Vice informací o všeobecných podmínkách soutěže najdete ZDE.
Zapojit se

Od uvedení svého legendárního stojanového mixéru v roce 1919 staví značka KitchenAid na odkazu svých ikonických výrobků a vytvořila kompletní produktovou řadu určeno pro kuchaře, milovníky dobrého vaření, pekaře i mistry nápojů - pro všechny, kdo nevaří proto, aby žili, ale žijí proto, aby vařili.

Značka KitchenAid dnes nabízí širokou škálu kuchyňského vybavení od kuchyňských spotřebičů přes nádobí, ledničky, šlehače až po domácí vinotéky.

Ve spolupráci s prodejnami Makro přináší KitchenAid exkluzivní kolekci prémiových hrnců a pánví, které jsou navrženy s cílem nabídnout vynikající funkčnost a dlouhou trvanlivost - takže se můžete bez obav vrhnout do zkoušení nových receptů nebo dovést k dokonalosti lahodné pokrmy kterých si užíváte už roky.

Objevujte nekonečné možnosti své kuchyně.