jaké maso připravujeme?

Původem je maso pro naši výrobu z mnoha zemí světa, ale společný jmenovatel je vždy prvotřídní kvalita a čerstvost. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli s IFS certifikací. Vepřové maso dovážíme převážně z Německa, hovězí chuck roll máme z Belgie nebo Irska a telecí brisket na miniburgery nakupujeme z Holandska.

Příprava masa
Kalibrované plátky metro chef

KALIBROVANÉ PLÁTKY METRO CHEF

Naplátkujeme vám vepřovou krkovici a pečeni v kalibru od 80 g do 300 g, v minimální objednávce 10 kusů od kalibru. Plátky jsou volně ložené v psaníčku v E2 a doba spotřeby je 8 dní od data výroby. V sortimentu najdete také nekalibrované plátky šetrně balené v ochranné atmosféře po 20 kusech.
Hledat v sortimentu
Kostky a nudličky metro chef

KOSTKY A NUDLIČKY METRO CHEF

Připravíme pro vás vepřové nudličky nebo kostky. Kostky jsou v rozměru 3 cm x 3 cm, nudličky jsou v rozměru 1 cm x 1 cm x 4 cm. Kostky i nudličky nabízíme ve variantě volně ložené v psaníčku v E2, jejichž doba spotřeby činí 8 dní od data výroby. Zakoupit je můžete také balené v ochranné atmosféře, a to po 1 kg nebo 3 kg.
Hledat v sortimentu
Burger cech kozomin

BURGERY CECH KOZOMÍN

Hovězí burgery připravujeme z hovězího chuck rollu původem z Belgie nebo Irska. Můžete si vybrat ze tří velikostí – miniburgery o hmotnosti 50 g nebo klasické burgery o hmotnosti 150 g a 200 g. Telecí miniburgery o gramáži 50 g připravujeme z mléčného telecího brisketu. Pokud si chcete burger připravit sami, najdete v naší nabídce i sekané maso. Naše burgery neobsahují žádné přidané suroviny ani konzervanty.
Hledat v sortimentu
Marinovaná masa cech kozomín

MARINOVANÁ MASA CECH KOZOMÍN

Na marinování vepřového masa využíváme dvě originální směsi – s medvědím česnekem a marinádu Rubiera. Díky vakuovému balení maso marinádu lépe absorbuje, a díky tomu je křehčí a šťavnatější. Na výběr máte mezi libovější pečení, prorostlejší krkovicí a bůčkovým špízem.
Hledat v sortimentu
Klobásy cech kozomín

KLOBÁSY CECH KOZOMÍN

Naše klobásy vyrábíme dle vlastních receptur. Neobsahují žádné přidané konzervanty a na jejich výrobu používáme výhradně přírodní skopová střívka. To zaručuje excelentní chuť a gurmánský zážitek.
Hledat v sortimentu
Sekaná masa cech kozomín

SEKANÁ MASA CECH KOZOMÍN

V naší nabídce najdete sekaná masa vepřová, hovězí i mixovaná. A to i v různých podílech tučnosti. Sekaná masa z Kozomína neobsahují konzervanty ani jiné přidané látky a skvěle vyniknou ve vašem menu.
Hledat v sortimentu
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více