Jaké maso připravujeme?

Příprava masa

Původem je maso pro naši výrobu z mnoha zemí světa, ale společný jmenovatel je vždy prvotřídní kvalita a čerstvost. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli s IFS certifikací. Vepřové maso dovážíme z převážně z Německa, hovězí chuck roll máme z Belgie nebo Irska a telecí brisket na miniburgery nakupujeme z Holandska.

 
kalibrovane-platky-metro-chef

KALIBROVANÉ PLÁTKY METRO CHEF

Naplátkujeme vám vepřovou krkovici a pečeni v kalibru od 80g do 300g, v minimální objednávce 10ks od kalibru. Plátky jsou volně ložené v psaníčku v E2, doba spotřeby je 8 dní od data výroby. V sortimentu najdete také nekalibrované plátky balené šetrně v ochranné atmosféře po 20ks.

 
kostky-nudlicky-metro-chef

KOSTKY A NUDLIČKY METRO CHEF

Připravíme pro vás vepřové nudličky nebo kostky. Kostky jsou v rozměru 3 cm x 3 cm, nudličky jsou v rozměru 1cm x 1cm x 4cm. Kostky i nudličky jsou buď volně ložené v psaníčku v E2, kdy je doba spotřeby 8 dní od data výroby, nebo si je můžete koupit po 1 nebo 3kg v ochranné atmosféře.

 
burgery-cech-kozomin

BURGERY CECH KOZOMÍN

Hovězí burgery připravujeme z hovězího chuck rollu s původem z Belgie nebo Irska. Můžete vybrat ze tří velikostí - mini 50g nebo klasicky 150g a 200g. Telecí mini burgery o gramáži 50g připravujeme z mléčného telecího brisketu. Pokud si chcete burger připravit sami, v nabídce máme i sekané maso. Naše burgery neobsahují žádné přidané suroviny a konzervanty.

 
marinovana-masa-cech-kozomin

MARINOVANÁ MASA CECH KOZOMÍN

Na marinování vepřového masa využíváme dvě originální směsi – marinádu s medvědím česnekem nebo Rubiera. Díky typu balení (vakuum) maso lépe absorbuje marinádu, a díky tomu je křehčí a šťavnatější. Na výběr máte mezi libovější pečení, prorostlejší krkovicí a bůčkovým špízem.

 
klobasy-cech-kozomin

KLOBÁSY CECH KOZOMÍN

Naše klobásy vyrábíme dle vlastních receptur. Neobsahují žádné přidané konzervanty a na jejich výrobu používáme výhradně přírodní skopová střívka. To zaručuje excelentní chuť a gurmánský zážitek.

 
sekana-masa-cech-kozomin-1

SEKANÁ MASA CECH KOZOMÍN

V naší nabídce najdete sekaná masa vepřová, hovězí i mixovaná. A to i v různých podílech tučnosti. Sekaná masa z Kozomína neobsahují konzervanty ani jiné přidané látky a skvěle vyniknou ve vašem menu.