Nenechte si zrušit kartu. Nakupte s 10% slevou a zůstaňte!

nakupy

Vážený zákazníku,

dovolte, abychom Vás upozornili, že na Vaší registraci (číslo je uvedeno v SMS) neevidujeme po dobu 22 měsíců žádný nákup. Vzhledem k obchodním podmínkám společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s. r. o, bude Vaše registrace ukončena k datu uvedenému v SMS.

Budeme rádi, když s námi zůstanete i nadále. Pokud u nás nakoupíte do data uvedeného v SMS, Vaši registraci rušit nebudeme. Navíc Vám na tento nákup platí 10% sleva, která vám bude automaticky odečtena na pokladně.

Vaše makro


Sleva platí na jeden nákup a bude Vám automaticky odečtena na pokladně z celkové částky nákupu. Sleva se nevztahuje na nákup pohonných hmot, tabákových výrobků, vratných obalů a zboží ve výprodeji. Slevu nelze uplatnit na nákup převážně složený z lihovin. Maximální výše slevy je 500 Kč. V případě, že využíváte více karet, slevu lze uplatnit pouze na první nákup v rámci jedné registrace. Platí jen při osobním odběru ve velkoobchodních střediscích MAKRO Cash & Carry ČR s. r. o. Neplatí pro službu makro distribuce ani Klikni & Vyzvedni.