Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Základní informace k produktu

Koupí pojištění prodloužené záruky můžete získat 12, 24 nebo 36 měsíců ochrany výrobku navíc ke standardní záruce poskytované výrobcem (dle typu výrobku). Máte tak jistotu, že v případě pojistné události v této době nebudete muset vydat žádné nadbytečné náklady za opravy.

Fakta o prodloužené záruce

 • funguje podobně jako klasická záruka od výrobce
 • platí na vybranou elektroniku, bílé zboží a sezónní zboží
 • vzniká v den převzetí zboží a uhrazení částky za zboží včetně pojistného
 • začíná platit po skončení zákonné záruční doby poskytované výrobcem
 • vztahuje se na vady: mechanické, elektrické, elektronické
 • v případě, že náklady na opravu výrobku v době trvání prodloužené záruky přesáhnou cenu samotného výrobku, pojišťovna vám uhradí náklady na nákup nového výrobku ve stejné cenové relaci

Jak získat pojištění prodloužené záruky

Získat pojištění prodloužené záruky je velmi jednoduché. Vyberte si zboží a k němu si přikupte prodlouženou záruku na 1, 2 nebo 3 roky (dle typu výrobku). U každého výrobku, ke kterému si můžete prodlouženou záruku sjednat, vám bude předem sdělena přesná částka za pojištění.

Pojištění Prodloužené záruky (PZ) je možné sjednat pro tyto vyjmenované výrobky:

 1. Sezóna: grily, sekačky
 2. Domácí elektro: ledničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky nádobí, sporáky, mikrovlnné trouby, kávovary, kuchyňské roboty, vysavače
 3. Kancelářské elektro: PC, notebooky, monitory, tiskárny, scannery
 4. Zábava (entertainment): televizory (LCD, LED, Plazma)
 5. Profi gastro: konvektomaty, elektrické trouby, roboty, chladící zařízení

Po uhrazení kupní ceny navýšené o částku za prodlouženou záruku a převzetí objednaného zboží obdržíte pojistku jako potvrzení o pojištění prodloužené záruky. Pojištění prodloužené záruky se sjednává pro zboží s kupní cenou minimálně 3.000,- Kč a maximálně 50.000,- Kč s DPH (u výrobků profi gastro až 180.000,- Kč).

Proč si prodlouženou záruku zakoupit?

 • Bezstarostné a bezproblémové používání vaší elektroniky nebo domácího spotřebiče po dobu 2 až 5 let.
 • V případě poruchy, po uplynutí zákonné dvouleté (jednoleté), záruky vám pojišťovna uhradí náklady na opravu výrobku.
 • Pokud dojde k tak závažnému poškození, že výrobek nelze opravit nebo jeho oprava by byla neekonomická a dražší než cena výrobku, vyplatí vám pojišťovna cenu výrobku v době jeho zakoupení a můžete si pořídit nový srovnatelný výrobek.

Jak pojištění prodloužené záruky funguje

Dojde-li k poruše výrobku v době prodloužené záruky, zajistíme kontakt na servis tohoto výrobku a následně uhradíme náklady spojené s opravou. V případě, že náklady na opravu výrobku v době trvání prodloužené záruky přesáhnou cenu samotného výrobku, uhradíme náklady na nákup nového výrobku ve stejné cenové relaci.

Po dobu zákonné záruční doby je záruka garantovaná od výrobce a tak veškeré poruchy výrobku je nutné uplatňovat u výrobce (prodejce MAKRO). Po uplynutí této doby uplatníte prodlouženou záruku u České pojišťovny.

Máte zájem o tuto službu?

Kontaktujte pracovníky na stánku Mservis v některém z našich velkoobchodních středisek MAKRO.