Doplňky k počítačům sice nemají vliv na jejich chod, ale usnadňují práci a rozšiřují možnosti používání. Důležitou součástí PC příslušenství jsou zejména nástroje pro přenášení a uchovávání informací. Jejich používáním a zálohováním počítače lze v případě nečekané poruchy ušetřit nemalé peníze za záchranu dat.

Více o PC příslušenství

 • Archivace a zálohování

  Přenos a archivaci dat z počítače umožňují USB flash disky, CD a DVD, zálohování externí HDD. CD a DVD nosiče se nabízejí v různě velkých baleních, USB flash disky mají klasické i hravé a veselé tvary. Externí pevné disky jsou vybaveny zálohovacím softwarem.

 • Brašny

  Bezpečí notebooků všech velikostí, tabletů a GPS navigací při přenášení zajistí široká nabídka ochraných obalů, pouzder a tašek. Mimo klasických tašek na notebook do ruky či na rameno lze zvolit elegantní batoh nebo dámskou kabelku.

 • Další doplňky

  Nabídka PC příslušenství zahrnuje jednoduché reproduktory i náročnější verze se subwooferem, sluchátka, náhlavní soupravy s mikrofonem, webkamery, optické i laserové myši, adaptéry a klávesnice. Samozřejmostí jsou bezdrátové přístroje.

Špičkové produkty za příznivé ceny

MAKRO pro vás připravilo vlastní řadu kvalitních výrobků SIGMA. Klávesnice, myši, reproduktory a další výrobky značky SIGMA představují kvalitu srovnatelnou se zbožím renomovaných firem, kterou ovšem získáte s úsporou až 15 % ceny. Bohatá nabídka téměř 600 druhů výrobků značky SIGMA pokrývá celý kancelářský sortiment, takže si rozhodně vyberete.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Post-it

  Post-it v MAKRO

  Samolepicí bločky různých barev, velikostí a tvarů jsou stále po ruce.

 • Tonery a cartridge

  Tonery a cartridge v MAKRO

  Inkoustové i laserové tiskové kazety a tonerové zásobníky, alternativní spotřební materiály.