Dobrý nápad a pečlivě připravená nabídka v současnosti nestačí. Nezbytná je také perfektní prezentace, která druhou stranu utvrdí v přesvedčení, že si vybrala správně a jedná se skutečným profesionálem. Pokud chcete na klienty dobře zapůsobit, vyberte si z bohaté nabídky MAKRO vhodné pomůcky a posuňte způsob prezentace své práce na vyšší úroveň.

Více o prezentaci

 • Laminovací stroje

  Ovladatelné nebo plně automatické laminátory zataví do průhledné fólie dokumenty ve formátu A3 či A4. Vybírat lze modely pro občasné použití doma, ve škole či menší kanceláři nebo profesionální laminovací stroje. Nezbytnou součástí sortimentu jsou laminovací pouzdra o síle 80 až 175 mikronů.

 • Řezačky papíru

  Pákové nebo kotoučové řezačky mají kapacitu řezu od 1 do 30 listů papíru. Jsou opatřeny vodicím pravítkem a větší typy mají na pracovní desce vyznačeny fotografické formáty. Práci profesionálních řezaček usnadňuje elektrický pohon.

 • Vázací stroje

  Vázací stroje dokážou podle typu proděrovat a opatřit hřebenovou vazbou různý počet listů papíru. Mechanické vazače pro domácnosti a menší kanceláře doplňují elektrické vazací stroje pro provoz velkých podniků. Nabídka obsahuje také spotřební materiál jako plastové a kovové hřbety nebo přední a zadní desky.

Špičkové produkty za příznivé ceny

MAKRO pro své zákazníky připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější cenu. Značka SIGMA přináší téměř 600 produktů kancelářských potřeb v kvalitě značkového zboží, které získáte až o 15 % levněji. V sortimentu značky SIGMA naleznete také vazače, laminátory a řezačky. Pro domácnosti a malé kanceláře je připravena startovací sada základních strojů pro profesionální prezentaci.Mohli byste také potřebovat

 • Prospektové obaly

  Prospektové obaly v MAKRO

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – barevné, s chlopní, na CD i vizitky, zakládací obaly A4 a A5.

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Desky, rychlovazače, rozlišovače

  Desky v MAKRO

  Papírové desky, jednoduché, s chlopněmi a kapsami, na gumičku i tkanici, rychlovazače a rozlišovače.