Nezbytnou součástí třídění dokumentů a přípravy prezentací je ořezávání, sešívání a děrování – dokumenty je třeba přizpůsobit velikosti pořadače, spojit podle potřeby, proděrovat apod.

Více o děrovačkách, sešívačkách a řezačkách

 • Řezačky

  Přesný formát dokumentu pomohou zařídit kotoučové a pákové řezačky. Pro menší kanceláře a domácnosti stačí manuální řezačky, velké provozy ocení profesionální řezačky na elektrický pohon. Podložky řezaček mají předtištěné fotografické formáty a měřidla.

 • Děrovačky

  Děrovačky pro běžné použití doma či v kanceláři dokážou listy papíru opatřit dvěma nebo čtyřmi otvory, které odpovídají rozměrům standardních pořadačů. Mají zarážku, aby papír nesklouznul, a snadno odnímatelný zásobník na odpad. Profesionální děrovačky si poradí až s 80 listy najednou.

 • Sešívačky

  Manuální či elektrické sešívačky a kleště spojí až 20 listů papíru, blokové sešívačky si poradí i se 110 listy. Sešívačky s dlouhým dosahem, sešívačky na ploché šití nebo s možností otevřeného sešívání pomohou vytvořit dokument podle vlastních potřeb. Nabídka obsahuje také spotřební materiál do sešívaček.

Široký výběr za příznivou cenu

MAKRO pro své náročné zákazníky připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější ceny. Řada SIGMA přináší téměř 600 produktů kancelářských potřeb v kvalitě značkového zboží, ovšem za cenu až o 15 % nižší. Široká nabídka produktů SIGMA zahrnuje vše od psacích potřeb po kancelářský nábytek a techniku, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Lepidla a lepicí pásky

  Lepidla v MAKRO

  Průhledné, balicí a oboustranné lepicí pásky, pásky do etiketovacích kleští, lepidla všeho druhu.

 • Tonery a cartridge

  Tonery a cartridge v MAKRO

  Inkoustové i laserové tiskové kazety a tonerové zásobníky, alternativní spotřební materiály.