Drobné kancelářské potřeby zpříjemňují práci s dokumenty a pomáhají udržovat pořádek na pracovním stole i v písemnostech. Uživatelé z řad kancelářských pracovníků i školní mládeže jistě ocení atraktivní barevnou podobu i plastové součásti po snadný úchop.

Více o drobných kancelářských potřebách

 • Nůžky a nože

  V sortimentu nůžek lze vybírat z produktů s ergonomickým držadlem z plastu, které nezatěžuje ruce, nebo z vysoce odolných celokovových nůžek. Nůž na dopisy najde využití v místech, kudy prochází množství pošty. Odlamovací nože jsou v prodeji jednotlivě nebo v sadách po více kusech.

 • Připínáčky, klipy, sponky

  Klipy a sponky na dokumenty slouží pro snadné spojení více listů papíru. Barevné gumičky, špendlíky, kolíčky a připínáčky připevní a vizuálně odliší jednotlivé typy poznámek. V nabídce jsou samostatně nebo v sadě obsahující dva druhy výrobků.

 • Stojánky na vizitky a psací potřeby

  Stojánky na psací potřeby umožní mít neustále na dosah oblíbenou propisovací tužku nebo pero a zároveň předcházejí nepořádku na psacím stole. Vizitkovníky udrží přehled v obchodních kontaktech, jednoduše se s nimi manipuluje a snadno se doplňují.

Široký výběr za příznivou cenu

MAKRO pro své zákazníky připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější ceny. Široká nabídka řady SIGMA obsahuje téměř 600 produktů kancelářských potřeb v kvalitě značkového zboží, ovšem za cenu až o 15 % nižší.Mohli byste také potřebovat

 • Balení

  Balení v MAKRO

  Lněné, polypropylenové i potravinářské motouzy, lepicí pásky, fixační folie, odlamovací nože.

 • Lepidla a lepicí pásky

  Lepidla v MAKRO

  Průhledné, balicí a oboustranné lepicí pásky, pásky do etiketovacích kleští, lepidla všeho druhu.

 • PC příslušenství

  Počítačové periferie v MAKRO

  Doplňky k osobním počítačům, klávesnice, sluchátka, reproduktory, externí úložiště, webkamery, brašny.

 • Prospektové obaly

  Prospektové obaly v MAKRO

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – barevné, s chlopní, na CD i vizitky, zakládací obaly A4 a A5.