Lepicí pásky, lepidla a oboustranná lepítka pomohou při široké škále činností, kdy je třeba spojit dvě věci dohromady. Skvělý vynález se uplatní při práci v kanceláři nebo doma. Dokáže také napravit množství nehod, takže není třeba oblíbenou věc vyhazovat, ale jde jí prostě příslušným lepidlem zase dát dohromady.

Více o lepidlech a lepicích páskách

 • Lepicí pásky

  Průhledné a "neviditelné" lepicí pásky pomohou v kanceláři spojit či opravit různé písemnosti. Balicí pásky zabezpečí dopisy a balíky. Zásobníky na lepicí pásky jsou opatřeny řezáčkem na snadné oddělení potřebné délky, menší zásobníky se snadno uloží v zásuvce, velké jsou určeny na pracovní stůl pro časté použití.

 • Další lepicí pomůcky

  Oboustranně lepicí pásky pomohou všude tam, kde běžná lepicí páska nestačí. Mají výbornou nosnost a spojí různé druhy materiálů. Gumové lepicí čtverečky se dají vymodelovat do potřebného tvaru. Průsvitná lepicí kolečka nezanechávají stopy a mohou se používat opakovaně.

 • Lepidla

  Lepicí tyčinky a tekutá lepidla v tubě či jiném dávkovači jsou určena zejména pro snadnou aplikaci na papír, karton a fotografie. Jsou netoxická a dají se vyprat. Malá vteřinová lepidla mají širší možnost použití zahrnující také plasty, dřevo, kov, sklo či keramiku.

Široký výběr za příznivou cenu

MAKRO pro své zákazníky připravilo dvě řady vlastních produktů, které nabízejí mimo jiné široký sortiment lepicích pomůcek. Řada ARO přináší kvalitní spotřební zboží za nízké ceny. Výrobky značky SIGMA představují kvalitu srovnatelnou se zbožím renomovaných firem, kterou ovšem získáte s úsporou až 15 % ceny.Mohli byste také potřebovat

 • Drobné kancelářské potřeby

  Drobné kancelářské potřeby v MAKRO

  Stojany na psací potřeby, kancelářské sponky a klipy, nůžky, pravítka a kružítka, vizitkovníky.

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Osvětlení

  Osvětlení v MAKRO

  Stolní, stojací, nástěnná a stropní světla vhodná pro práci v kanceláři.

 • Desky, rychlovazače, rozlišovače

  Desky v MAKRO

  Papírové desky, jednoduché, s chlopněmi a kapsami, na gumičku i tkanici, rychlovazače a rozlišovače.