Srozumitelné a přesvědčivé prezentování myšlenek, pravidel či výsledků vlastní práce kolegům a klientům je důležitou součástí dobré firemní komunikace. Tabule a flipcharty poskytnou prostor pro představení důležitých faktů během obchodní schůzky, nástěnky připomenou podstatné informace všem v kanceláři.

Více o prezentačních potřebách

 • Flipcharty a příslušenství

  Flipchart tabule opatřené klipem na blok papíru jsou skládací, takže se mohou sestavit jen v případě potřeby. Lze měnit jejich výšku a dají se libovolně přesunovat po kanceláři. Nabídka zahrnuje také náhradní bloky a vhodné popisovače.

 • Připínáčky a magnety

  Ploché kovové i barevné připínáčky se uplatní na korkových tabulích. Připínáčky s plastovým držadlem se snadno drží, takže se hodí pro častější manipulaci. Magnety na kovové či skleněné magnetické nástěnky se nabízejí v sadách po více kusech a mají různé barvy a velikosti.

 • Nástěnky

  Korkové tabule v rámu se dají pověsit na závěs nebo pomocí samolepicí zadní strany přímo na zeď, dveře či skříň. Kovové magnetické nástěnky jsou popisovatelné omyvatelnými fixy. Skleněné magnetické tabule se vyrábějí v bílé, černé nebo červené barvě, takže v kanceláři mohou působit i jako dekorace.

Široký výběr za příznivou cenu

ARO a SIGMA jsou vlastní produktové řady, které MAKRO připravilo pro své náročné zákazníky. ARO přináší kvalitní spotřební zboží za atraktivně nízké ceny, SIGMA představuje výrobky nejvyšší kvality srovnatelné se známými značkami, ale za výhodnější cenu.Mohli byste také potřebovat

 • Post-it

  Post-it v MAKRO

  Samolepicí bločky různých barev, velikostí a tvarů jsou stále po ruce.

 • Drobné kancelářské potřeby

  Drobné kancelářské potřeby v MAKRO

  Stojany na psací potřeby, kancelářské sponky a klipy, nůžky, pravítka a kružítka, vizitkovníky.

 • Psaní a opravování

  Psací potřeby v MAKRO

  Mikrotužky, tužky, pastelky, fixy, popisovače, zvýrazňovače, rollery a pera, korekční pomůcky.

 • Kancelářská křesla

  Kancelářská křesla a židle v MAKRO

  Pracovní židle a kancelářská křesla s ergonomickými tvary nastavitelné podle velikosti těla.