Podnikatelský život je plný nečekaných situací, které se musí okamžitě řešit. Široký sortiment kancelářského vybavení v MAKRO vám pomůže se s komplikacemi snadno vypořádat. Díky vkusným a praktickým nábytkovým řadám rychle zařídíte novou kancelář, dělicí systémy vám pomohou připravit pracovní místo pro dalšího zaměstnance a široká nabídka kancelářských křesel dokonale uspokojí vaše nároky na komfort a pohodlí.


Vyberte si

 • Kancelářská křesla

  Kancelářská křesla a židle v MAKRO

  Pracovní židle a kancelářská křesla s ergonomickými tvary nastavitelné podle velikosti těla.

 • Pokladny a trezory

  Trezory v MAKRO

  Elektronické trezory různých velikostí, mechanické schránky na bezpečnostní klíč, pokladny se zámkem.

 • Osvětlení

  Osvětlení v MAKRO

  Stolní, stojací, nástěnná a stropní světla vhodná pro práci v kanceláři.

 • Věšáky a koše

  Věšáky v MAKRO

  Nástěnné i stojací věšáky, háčky na zavěšení oděvů, různé druhy šatních ramínek.Více o kancelářském vybavení

 • Výběr křesla / židle

  Kancelářský sedací nábytek je vhodné vybírat na míru konkrétním potřebám. V zasedací místnosti, kde zaměstnanci obvykle netráví dlouhý časový úsek, stačí jednodušší židle, zatímco k pracovnímu stolu se vyplatí volit náročnější model s variabilními opěrkami a podporou zad podle typu postavy.

 • Ergonomie

  Ergonomické pomůcky podporují výkonnost lidské činnosti a předcházejí zdravotním komplikacím. Správně vysoká židle s oporou zad nestačí, důležitá je také výška stolu či umístění monitoru. K tomu může dopomoci opěrka pod nohy, podstavec notebooku nebo otočný stojan na monitor.

 • Výběr osvětlení

  Osvětlení pracovního místa by mělo sestávat z obecného světla v místnosti a individuálního svítidla s rozptýleným světlem. Stolní nebo stojací lampa nepomáhá jen zlepšit pracovní výkon – její nižší spotřeba také šetří náklady na energii v případě, že není nutné svítit v celé kanceláři.

Špičkové produkty za příznivé ceny

MAKRO pro vás připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější cenu. Značka SIGMA přináší téměř 600 druhů kancelářských potřeb ve značkové kvalitě, které získáte až o 15 % levněji. Široká nabídka výrobků SIGMA zahrnuje vše od fotopapírů, archivačních desek a stolních doplňků do kanceláře po laminátory, vazače, trezory a kancelářská křesla, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.