Kvalitní židle k pracovnímu stolu je investice, která se z důvodu dlouhodobého sezení opravdu vyplatí a pozitivně se projeví především na stavu zad a páteře. Výběr musí proto splňovat náročnější kritéria než v případě křesla k příležitostnému sezení. Výška a sklon sedáku a opěrek by měla být individuálně nastavitelná podle velikosti těla.

Více o kancelářských křeslech

 • Kancelářská křesla

  Kromě ergonomického sedáku a podpory zad mohou být kancelářská křesla vybavena nastavitelnou opěrkou na hlavu a ruce. Výšku sedáku a područek lze regulovat. Podstavec křesla je opatřen kolečky a houpacím mechanismem. Vybírat lze ze široké nabídky potahových látek.

 • Kancelářské židle

  Kancelářské židle mají ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo podporující velkou část zad. Podstavec je opatřen kolečky šetrnými k různým typům podlah. Výška sedáku je nastavitelná stejně jako houpací mechanismus. K židlím lze dokoupit opěrky rukou.

 • Konferenční židle

  Konferenční židle a lavice s ergonomicky tvarovaným opěradlem i sedákem nemají pohyblivé části a jsou určeny k pohodlnému sezení v zasedacích místnostech, recepcích nebo čekárnách. Nabídka zahrnuje různé barvy potahů.

Vyberte si kvalitu

Elegantní kancelářská křesla SIGMA nabízejí každodenní pohodlné sezení, které nebude zatěžovat vaše záda. Kvalitní kancelářská křesla SIGMA mají nastavitelný úhel sedáku a opěrky, pojízdná kolečka a houpací mechanismus.Mohli byste také potřebovat

 • Osvětlení

  Osvětlení v MAKRO

  Stolní, stojací, nástěnná a stropní světla vhodná pro práci v kanceláři.

 • PC příslušenství

  Počítačové periferie v MAKRO

  Doplňky k osobním počítačům, klávesnice, sluchátka, reproduktory, externí úložiště, webkamery, brašny.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Prezentační potřeby

  Prezentace v MAKRO

  Magnetické, černé a korkové nástěnky, flip chart tabule, připínáčky, magnety a popisovače.