MAKRO nabízí široký sortiment svítidel a světelných zdrojů vhodných pro vybavení kanceláře i domova. Vybírat lze svítidla pro umístění na strop nebo stěnu, nabídku výrazných solitérů doplňují nenápadná světla. Stolní lampy dodají potřebné osvětlení pracovnímu místu, stojací lampy vytvoří atmosféru v místnosti.

Více o osvětlení

 • Stolní a stojací lampy

  Pracovní lampa je sice důležitým pomocníkem při práci, zároveň však zastává roli výrazného doplňku v rámci interiéru, proto je třeba ji volit nejen podle možnosti dosahu a světelného zdroje, ale také podle vnější barvy a designu.

 • Světelné zdroje

  V MAKRO najdete širokou nabídku světelných zdrojů do stolních i stropních lamp. Vybírat lze LED, halogenové nebo úsporné žárovky a zářivky, které vydávají studenou i teplou bílou barvu světla. K dispozici jsou jednotlivě i ve výhodných baleních po více kusech.

 • Stropní a nástěnná svítidla

  Nástěnná, závěsná či přisazená stropní svítidla zajistí hlavní osvětlení místnosti. V současnosti se již nespoléhá na jediné hlavní svítidlo, ale upřednostňuje se systém více svítidel, který v místnosti vytvoří stejnoměrné rozptýlené světlo.

Správné světlo

Nedostatečné osvětlení v kanceláři vede k únavě očí, nevhodné světlo může zrak i poškodit. Kancelář by měla být osvětlena rozptýleným stejnoměrným svitem z centrálního zdroje, stolní lampa pak slouží k podpoře pracovního místa. Zdroj stolní lampy nesmí oslňovat, na pravákovu pracovní plochu by lampa měla svítit zleva, na levákovu opačně.



Mohli byste také potřebovat

 • Kancelářská křesla

  Kancelářská křesla a židle v MAKRO

  Pracovní židle a kancelářská křesla s ergonomickými tvary nastavitelné podle velikosti těla.

 • Prezentační potřeby

  Prezentace v MAKRO

  Magnetické, černé a korkové nástěnky, flip chart tabule, připínáčky, magnety a popisovače.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Tonery a cartridge

  Tonery a cartridge v MAKRO

  Inkoustové i laserové tiskové kazety a tonerové zásobníky, alternativní spotřební materiály.