Bezpečnostní schránky zabezpečí v kanceláři, doma nebo na hotelovém pokoji nejen finanční hotovost, ale i větší předměty jako notebooky se soukromými daty nebo pořadače s obchodními dokumenty, které by se neměly dostat do cizích rukou. Stačí si vybrat správnou velikost bezpečnostní schránky a systém otevírání.

Více o pokladnách a trezorech

 • Mechanické trezory

  Mechanické úschovné schránky se zamykají pomocí bezpečnostního klíče. Trezory jsou vyrobeny z 1,5 mm silného kovu, dvířka mají dokonce sílu 3 mm, což velmi ztěžuje násilné vniknutí.

 • Elektronické trezory

  Elektronické trezory se zamykají pomocí nastavitelného kódu. Lze volit z různých velikostí, velké schránky pojmou i množství pořadačů nebo krabic s dokumenty. Trezory mohou být vybaveny zvukovou signalizací nebo funkcí autoblokace v případě opakovaného nesprávného zadání kódu.

 • Pokladny

  Přenosné kovové schránky s mechanickým zámkem mají uvnitř vyjmutelná patra rozdělená přepážkami na snadné ukládání bankovek i mincí různých velikostí a hodnot. V nabídce jsou pokladní schránky v několika velikostech a barvách.

Vyberte si kvalitu

Pouze v MAKRO pořídíte úschovné schránky značky SIGMA, které uspokojí vysoké nároky a zároveň potěší příznivější cenou než srovnatelné produkty zavedených značek. Značka SIGMA je vlastní řada MAKRO přinášející téměř 600 produktů vysoké kvality za ceny nižší až o 15 %.Mohli byste také potřebovat

 • Archivační systémy

  Archivační systémy v MAKRO

  Krabicové boxy, stojany na spisy, archivační krabice a kontejnery, univerzální krabice s víkem.

 • Desky, rychlovazače, rozlišovače

  Desky v MAKRO

  Papírové desky, jednoduché, s chlopněmi a kapsami, na gumičku i tkanici, rychlovazače a rozlišovače.

 • Pokladní kotoučky

  Pokladní kotoučky v MAKRO

  Tabelační papír a pokladní kotoučky různých šířek a délek se hodí pro všechny typy pokladen.

 • Psaní a opravování

  Psací potřeby v MAKRO

  Mikrotužky, tužky, pastelky, fixy, popisovače, zvýrazňovače, rollery a pera, korekční pomůcky.