Papír a papírenské zboží patří v každé firmě k nejdůležitějším produktům denní spotřeby. Vypisování objednávek a faktur, tištění výdajových dokladů, korespondence s úřady i obchodními partnery nemine žádný maloobchod, restauraci, hotel ani jinou společnost. Mnozí podnikatelé navíc stále tisknou důležité dokumenty na papír a v této podobě je také archivují.


Vyberte si

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Bloky a bločky

  Bloky a zápisníky v MAKRO

  Bloky a zápisníky různých formátů, typů a designů, pro běžné zápisky i reprezentativní příležitosti.

 • Obálky a etikety

  Obálky v MAKRO

  Obálky na dopisy odlišných velikostí, s okénkem nebo doručenkou, vizitky a samolepicí etikety.

 • Post-it

  Post-it v MAKRO

  Samolepicí bločky různých barev, velikostí a tvarů jsou stále po ruce.

 • Pokladní kotoučky

  Pokladní kotoučky v MAKRO

  Tabelační papír a pokladní kotoučky různých šířek a délek se hodí pro všechny typy pokladen.Více o papírenském zboží

 • Výběr obálky

  Každodenní práci podnikatele usnadní samolepicí obálky na dopisy různých formátů. Zvolit si můžete obálky s okénkem, plné pro nalepení adresy nebo s doručenkou, obálky na CD, kartonové obálky či obálky s bublinkovou výplní.

 • ARO a Sigma

  Vlastní značky MAKRO nabízejí široký sortiment papírenského zboží, který zahrnuje mimo jiné papíry do tiskáren i kopírek, pokladní kotoučky, faxový papír, bloky, obálky a etikety různých druhů a formátů.

 • Výběr papíru

  V bohaté nabídce MAKRO si na jednom místě pohodlně vyberete bílý či barevný papír pro inkoustové i laserové tiskárny, papír šetrný k životnímu prostředí, rýsovací karton, milimetrový papír nebo fotopapíry s vysokým leskem.

Špičková kvalita v MAKRO

MAKRO pro své zákazníky pečlivě vybírá produkty, které jsou nejen cenově dostupné, ale také splňují mezinárodní standardy kvality označované normami ISO. Normy ISO sledují odolnost papíru vůči chemickým a fyzikálním změnám a čitelnost vytištěného textu. Vedle kvality papíru hledí normy na to, aby proces výroby nezatěžoval životní prostředí. Papíry Sigma jsou registrovány v systému enviromentálního řízení a auditu EMAS.