Základní pomůcky na ruční zapisování poznámek, úkolů či evidence nemohou chybět v žádné kanceláři. Bločky v boxech mají své pevné místo na pracovním stole, zatímco spirálové a lepené boky mohou doprovázet domů i na pracovní jednání. Jednoduché levné kusy se hodí na rychlou spotřebu, kvalitní výrobky s propracovaným designem dokážou svého majitele reprezentovat.

Více o blocích a bločcích

 • Lepené bloky

  Poznámkové bloky s lepenou horní vazbou lze vybírat ve formátech od A4 do A6. K dispozici jsou různé motivy obálek. Lepené bloky mohou mít bílé, linkované či čtverečkované stránky. Bloky jsou v nabídce v baleních po třech, pěti nebo deseti kusech.

 • Bločky

  Bílé, barevné i recyklované bločky jsou k dispozici v různých velikostech. Pro lepší organizaci a pořádek na pracovním stole se hodí plastové boxy, do nichž se bločky i poznámky ukládají. Bloky na účtenky mají podlouhlý tvar a snadno se odtrhávají.

 • Spirálové bloky

  Bloky se spirálovou vazbou umožňují poznámkami jednoduše listovat. Jsou k dispozici ve formátech od A4 do A7 a mohou mít stránky čisté, linkované nebo čtverečkované. Perforované stránky se dají odtrhnout a zařadit do pořadače. Široký výběr designů desek se hodí pro různé příležitosti.

Široký výběr

Využijte výhodné nabídky a vyberte si zboží od vlastních značek MAKRO. Značka Aro přináší kvalitní spotřební zboží za bezkonkurenční ceny na trhu. Špičkovou kvalitu bez kompromisů představuje řada Sigma, která je ve srovnání se známými značkami až o 15 % cenově výhodnější při stejně vysoké úrovni produktů.Mohli byste také potřebovat

 • Pokladní kotoučky

  Pokladní kotoučky v MAKRO

  Tabelační papír a pokladní kotoučky různých šířek a délek se hodí pro všechny typy pokladen.

 • Post-it

  Post-it v MAKRO

  Samolepicí bločky různých barev, velikostí a tvarů jsou stále po ruce.

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Tonery a cartridge

  Tonery a cartridge v MAKRO

  Inkoustové i laserové tiskové kazety a tonerové zásobníky, alternativní spotřební materiály.