Poštovní obálky a tašky zajistí bezpečné zasílání různých písemností nebo CD nosičů. Pro ještě větší ochranu lze sáhnout po obálkách a taškách s bublinkovou fólií. Etikety označí nejen adresáta na obálce, ale pomohou také při organizování kanceláře. MAKRO přináší široký sortiment etiket různých rozměrů k jednorázovému i opakovanému použití. Samozřejmostí jsou etikety do označovacích kleští.

Více o obálkách a etiketách

 • Obálky

  Nabídka MAKRO zahrnuje všechny typy poštovních obálek. Vyberte si požadovaný rozměr samolepicí obálky, obálky s okénkem, ve formátu DL nebo se samopropisovací doručenkou. K dispozici jsou obálky na CD, kartonové i s bublinkovou fólií.

 • Tašky

  Poštovní tašky mají v porovnání s běžnými obálkami větší hloubku, takže pojmou více písemností. Vybírat lze z rozměrů B4, B5 nebo C4, C5. Nabídka zahrnuje tašky samolepicí, s křížovým dnem nebo s bublinkovou ochrannou fólií.

 • Etikety

  Univerzální etikety mají neomezené možnosti použití. Sortiment odnímatelných etiket pro opakované použití doplňují etikety neonové, odolné polyesterové a adresní. Organizaci kanceláře podpoří etikety na CD a zakladače, v obchodě poslouží etikety do označovacích kleští.

Široký výběr

Univerzální kancelářské etikety značky Sigma pořídíte pouze v MAKRO. Jsou vhodné pro všechny typy laserových i inkoustových tiskáren a kopírek. Odstupňované hrany etiket chrání tiskárny před zanesením lepidlem. Vybírat můžete z velkého množství rozměrů kvalitních etiket, které získáte za výhodnou cenu.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Post-it

  Post-it v MAKRO

  Samolepicí bločky různých barev, velikostí a tvarů jsou stále po ruce.

 • Balení

  Balení v MAKRO

  Lněné, polypropylenové i potravinářské motouzy, lepicí pásky, fixační folie, odlamovací nože.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.