Papír se stal neodmyslitelnou součástí současného života a přes velký nástup elektronických technologií patří stále mezi základní potřeby každého podnikatele. Tisknou se na něj dokumenty, faktury, zápisy, prezentace či fotografie. Pro každou z těchto příležitostí lze vybrat ten nejvhodnější z mnoha druhů papíru, které jsou na trhu k dispozici.

Více o papíru

 • Xerografický papír barevný

  Pro obchodní prezentace a nabídky je k dispozici pestrá škála barevných papírů. Podle potřeb si vyberte balík papíru v jedné barvě či balení obsahující více barev. Vysokou kvalitu za nízkou cenu představují papíry naší značky Sigma.

 • Fotopapíry

  Tisk fotografií mimo specializovaná pracoviště se stává běžným jevem. Pro vaši tiskárnu můžete vybírat fotopapíry o velikosti 10 x 15 cm nebo formátu A4 v gramáži od 200 do 260 g. Atmosféru fotografií podtrhne povrchová úprava papíru se dvěma stupni lesku Satin a Glossy.

 • Xerografický papír bílý

  Nejpoužívanější papír v kanceláři i v domácnosti vhodný pro laserové i inkoustové tiskárny se nabízí ve formátech A3 a A4 a v gramážích od 80 po 160 g. Široký výběr zahrnuje také milimetrové a pauzovací papíry, kreslicí kartóny a recyklované papíry.

Široký výběr

MAKRO pro vás připravilo řadu papírů ARO, která je cenově dostupná a zároveň splní očekávání kvality. Špičkovou kvalitu bez kompromisů představuje řada Sigma, která je ve srovnání se známými značkami cenově výhodnější při stejně vysoké úrovni produktů. Na našich pultech můžete vybírat také zboží od dalších výrobců jako Xerox či HP.Mohli byste také potřebovat

 • Tonery a cartridge

  Tonery a cartridge v MAKRO

  Inkoustové i laserové tiskové kazety a tonerové zásobníky, alternativní spotřební materiály.

 • Tiskárny, scanery

  Tiskárny a scanery v MAKRO

  Tiskárny laserové nebo inkoustové, scanery, multifunkční tiskárny s integrovaným scanerem a kopírkou.

 • Obálky a etikety

  Obálky v MAKRO

  Obálky na dopisy odlišných velikostí, s okénkem nebo doručenkou, vizitky a samolepicí etikety.

 • Prospektové obaly

  Prospektové obaly v MAKRO

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – barevné, s chlopní, na CD i vizitky, zakládací obaly A4 a A5.