Podle zákona musí každý zákazník při nákupu v jakémkoli obchodě obdržet doklad o zaplacení – proto patří pokladní kotoučky mezi nepostradatelné obchodnické zboží. MAKRO nabízí široký sortiment pokladních pásek pro všechny typy pokladen, tiskáren pokladních počítačů a registračních pokladen. Stačí si vybrat správný typ a rozměr.

Více o pokladních kotoučcích

 • Bílý papír

  Obyčejné papírové pásky do jednodušších typů pokladen se prodávají v balení po deseti kusech. K dispozici jsou pásky o šíři 38 mm až 76 mm, průměr role může být 60 mm nebo 70 mm při šířce dutinky 12 mm nebo 17 mm.

 • Termocitlivý papír

  Papírové pásky s termocitlivým povrchem pro rychlý tisk jsou v nabídce v balení po pěti nebo deseti kusech. Vybírat lze pásky o šíři 28 mm až 80 mm, které mají průměr role od 50 mm do 80 mm a šířku dutinky 12 mm nebo 17 mm.

 • Samopropisovací

  Pokladní papírové pásky se samopropisovací vrstvou pro zhotovení jedné kopie dokladu jsou k dispozici v šíři 57 mm nebo 76 mm. Průměr role je 60 mm a šíře dutinky 17 mm. Samopropisovací pásky se prodávají v balení po deseti kusech.

Vyberte si

MAKRO pro obchodníky připravilo špičkové pokladní kotoučky od vlastní značky. Termocitlivé pokladní kotoučky z řady Sigma dosahují kvality porovnatelné s výrobky renomovaných značek, ale jejich koupí uspoříte až 15 % běžné ceny.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Balení

  Balení v MAKRO

  Lněné, polypropylenové i potravinářské motouzy, lepicí pásky, fixační folie, odlamovací nože.

 • Bloky a bločky

  Bloky a zápisníky v MAKRO

  Bloky a zápisníky různých formátů, typů a designů, pro běžné zápisky i reprezentativní příležitosti.

 • PC příslušenství

  Počítačové periferie v MAKRO

  Doplňky k osobním počítačům, klávesnice, sluchátka, reproduktory, externí úložiště, webkamery, brašny.