Samolepicí pomůcky, u nichž se vžil původní anglický název Post-it, zachytí poznámky a upomínky, předají vzkaz nebo založí vybrané stránky či dokumenty. Takových momentů se během pracovního dne i ve volném čase vystřídá mnoho a stejně bohatá je škála tvarů a barev těchto nepostradatelných kancelářských potřeb.

Více o Post-it

 • Post-it bločky

  Samolepicí bločky různých velikostí, odstínů a šířek doplňují balení kombinující více barev. Volit je možné mezi poutavými neonovými barvami i decentními žlutými bločky z recyklovaného papíru. Papírky v bločcích mohou lepit na stejné straně, nebo střídavě na obou stranách.

 • Post-it záložky

  Samolepicí záložky mohou být celobarevné, nebo průsvitné s barevným polem na konci. Bohatá nabídka odlišných balení obsahuje různé velikosti a počet barevných či recyklovaných záložek, z nichž některé se dají popisovat. Záložky s vyznačenou šipkou zřetelně označí konkrétní místo.

 • Další produkty

  Zvýrazňovače a gelová či kuličková pera se zásobníky na samolepicí záložky v držadle umožní snazší organizaci práce a mohou být stále po ruce. Přemístitelné samolepicí etikety v bločku mají různé velikosti a barvy, aby se pořadače či krabice daly jednoduše označit.

Široký výběr

Našim zákazníkům předkládáme bohatou nabídku samolepicích bločků, záložek a doplňků od renomovaných značek. Kvalitní provedení i trvanlivost výrobku představuje hlavní kritéria zařazení do sortimentu MAKRO. Naše vlastní značka Sigma přináší produkty v kvalitě výrobců zvučných jmen, ovšem s úsporou až 15 % ceny.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Prospektové obaly

  Prospektové obaly v MAKRO

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – barevné, s chlopní, na CD i vizitky, zakládací obaly A4 a A5.

 • Bloky a bločky

  Bloky a zápisníky v MAKRO

  Bloky a zápisníky různých formátů, typů a designů, pro běžné zápisky i reprezentativní příležitosti.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.