Přehledně založené dokumenty šetří podnikatelům čas a usnadňují komunikaci s úřady. Dobře zorganizovaný a flexibilní archivační systém si musí vytvořit každá firma sama – MAKRO však poskytne široké množství pomůcek, které vám s archivací pomohou. Archivační potřeby je vhodné volit i s ohledem na jejich estetickou roli v interiéru kanceláře.


Vyberte si

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Archivační systémy

  Archivační systémy v MAKRO

  Krabicové boxy, stojany na spisy, archivační krabice a kontejnery, univerzální krabice s víkem.

 • Prospektové obaly

  Prospektové obaly v MAKRO

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – barevné, s chlopní, na CD i vizitky, zakládací obaly A4 a A5.

 • Desky, rychlovazače, rozlišovače

  Desky v MAKRO

  Papírové desky, jednoduché, s chlopněmi a kapsami, na gumičku i tkanici, rychlovazače a rozlišovače.

 • Balení

  Balení v MAKRO

  Lněné, polypropylenové i potravinářské motouzy, lepicí pásky, fixační folie, odlamovací nože.Více o třídění a archivaci

 • Pro každou příležitost

  V MAKRO najdete různé řady archivačních systémů od jednoduchých na běžné používání, přes výrobky ze 100% biologicky odbouratelných materiálů po exkluzivní kolekce vhodné pro reprezentativní příležitosti.

 • Jak archivovat

  Archivační systémy nabízejí nepřeberné množství způsobů uchovávání. Zatímco pořadače a spisové desky se hodí na listiny, které je třeba mít snadno po ruce, archivační krabice a boxy představují pohodlnou a bezpečnou cestu pro dlouhodobé ukládání.

 • Výběr pořadače

  Při výběru pořadače je třeba důkladně promyslet, jaký upínací systém zvolit. Pro pákové a kroužkové pořadače lze použít stejné prospektové obaly, kdežto závěsné pořadače vyžadují odlišný typ obalů a desek.

Špičkové produkty za příznivé ceny

MAKRO pro vás připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější cenu. Značka SIGMA přináší téměř 600 druhů kancelářských potřeb ve značkové kvalitě, které získáte až o 15 % levněji. Široká nabídka výrobků SIGMA zahrnuje vše od fotopapírů, archivačních desek a stolních doplňků do kanceláře po laminátory, vazače, trezory a kancelářská křesla, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.