Součástí kancelářského provozu je řada písemností a dokumentů, které není nutné mít neustále po ruce, ale je třeba je uchovávat. Pro takový účel poslouží archivační boxy, krabice či kontejnery z odolné lepenky, které dokumenty bezpečně ochrání před dlouhodobým pobytem ve skladu či suchém sklepě.

Více o archivačních systémech

 • Archivační boxy

  Různě široké kartonové boxy a plastové stojany na ukládání dokumentů nebo časopisů mají otevřený přístup shora, takže jsou vhodné na častěji používané tiskoviny. Mohou stát na psacím stole nebo se dají založit do police. Některé kusy se vyznačují popisovatelným štítkem na hřbetě, jiné elegantním designem.

 • Archivační kontejnery

  Archivační kontejnery ze silného kartonu jsou připraveny na zátěž až 30 kg. Některé typy se hodí na horizontální či vertikální ukládání písemností, archivační kontejnery s víkem či otvíráním zpředu jsou určeny na skladování pořadačů různých velikostí. Kontejnery jsou opatřeny bočními otvory pro snadné přenášení.

 • Krabice s víkem

  Krabice s odkládacím či klopovým víkem snesou zátěž až 30 kg a jsou připraveny uskladnit písemnosti z kanceláře či domácnosti. Klopové krabice balené po pěti kusech mají také nosnost až 30 kg, ovšem díky různým rozměrům mají téměř univerzální použití.

Vyberte si

Kancelářský sortiment MAKRO obsahuje dvě vlastní produktové řady. Značka ARO představuje cenově dostupné produkty, které splní očekávání standardní kvality. Nejvyšší kvalitu bez kompromisů pak přináší řada SIGMA, která nabízí zboží srovnatelné se zavedenými značkami, ale za cenově výhodnějších podmínek.Mohli byste také potřebovat

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Prospektové obaly

  Prospektové obaly v MAKRO

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – barevné, s chlopní, na CD i vizitky, zakládací obaly A4 a A5.

 • Skartace

  Skartace v MAKRO

  Skartovací stroje pro domácí i profesionální využití zlikvidují papír, CD nebo platební karty.

 • Tonery a cartridge

  Tonery a cartridge v MAKRO

  Inkoustové i laserové tiskové kazety a tonerové zásobníky, alternativní spotřební materiály.