V sortimentu MAKRO naleznete širokou nabídku přístrojů a zařízení, jež jsou určeny především pro zákazníky segmentu HoReCa a maloobchodníky. Produkty vybíráme s ohledem na požadavky profesionálních provozů, a to jak z hlediska kvality, tak i ceny. V každé kategorii můžete volit z několika cenových i kvalitativních úrovní, aby vybraný výrobek splňoval potřeby vašeho podniku i finanční možnosti.

Vyberte si z naší pestré nabídky

 • Konvektomaty

  Konvektomaty v MAKRO

  Multifunkční zařízení umožňují přípravu pokrmů pomocí horkého vzduchu, páry nebo jejich kombinace.

 • Nářezové stroje

  Kráječe v MAKRO

  Zařízení určená pro krájení rozmanitých druhů potravin se uplatní v restauracích, řeznictvích i lahůdkářstvích.

 • Fritézy

  Fritézy v MAKRO

  Praktický pomocník usnadní přípravu smažených jídel. Při správném použití obsahují pokrmy méně tuku a jsou chutnější.

 • Šokové zchlazovače a zmrazovače

  Šokové ochlazovače v MAKRO

  Šokové chlazení umožňuje skladování potravin po dobu několika dní bez ztráty kvality a v souladu s normami.Více o profesionálních přístrojích

 • Poradenství

  Naši odborníci jsou podrobně seznámeni s požadavky na zařízení profesionální kuchyně a díky pravidelným školením o nejnovějších technologiích a předepsaných hygienických normách jsou připraveni vám poradit a pomoci vybrat nejlepší řešení právě pro váš podnik.

 • Pečlivý výběr

  Produkty v sortimentu profesionálních přístrojů pravidelně testujeme, porovnáváme a následně vybíráme ty nejlepší. Zásadními kritérii výběru je konkurenceschopnost, kvalita provedení, splnění evropských norem ohledně hygieny i bezpečnosti a servis na odpovídající úrovni.

 • Služby

  Profesionálové z MAKRO vás během předváděcích akcí podrobně seznámí s příslušnou technologií a ochotně poradí nejen ohledně výběru a nákupu, ale i plánů na zařízení či přestavbu vaší kuchyně. Najdou pro vás řešení na míru, sestaví cenovou nabídku a navrhnou možnosti financování.

Výhodné financování pro vás

Zvažujete, jakým způsobem financovat nákup vybavení svého podniku? Využít můžete nabídku finančních produktů za výhodných podmínek od společnosti Essox. Více informací o možnostech financování naleznete zde.