V MAKRO je pro vás připraven široký sortiment příborů v rozličných provedeních. Nejčastěji využívaným výrobním materiálem je nerezavějící ocel, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Luxusnější variantou jsou příbory postříbřené, pozlacené či satinované, které vyžadují citlivější péči. Při nákupu je třeba vzít v úvahu plánované použití a také vytížení příborů s ohledem na konkrétní provoz.

Tipy z našeho sortimentu

 • Příbory set ARO v plechu

  Příbory set ARO v plechu

  Cenově výhodná sada zahrnuje 200 ks kvalitních příborů včetně praktického zásobníku.

  Více o produktu

 • Příbory sada Tarringgton House 25dílná

  Příbory sada Tarringgton House 25dílná

  Cenově výhodná sada zahrnuje 200 ks kvalitních příborů včetně praktického zásobníku.


Více o příborech

 • Doplňky

  K ukládání tohoto druhu nádobí nejlépe slouží klasický plastový nebo dřevěný příborník, který je velmi přehledný a každý typ příborů v něm má svůj určený prostor. Alternativou jsou zásobníky (nejčastěji plastové a kovové), do nichž se příbory ukládají nastojato.

 • Kompletní sady

  Praktickým řešením pro restaurace i domácnosti je nákup příborové sady, která obsahuje základní či rozšířenou sestavu. K dispozici jsou v různých početních variantách, z nichž si můžete vybrat přesně podle svých potřeb a požadavků. Sady obvykle obsahují 4, 5, 24, 36 nebo 64 kusů.

 • Speciální příbory

  K vybavení každé dobré restaurace patří také speciální druhy příborů určené pro konzumaci či servírování konkrétních pokrmů. Řadí se sem například nože na steak a na ryby, party lžíce na nápoje nebo tzv. fingerfood, nejrůznější lžičky na zmrzlinu a vejce případně překládací příbory.

Exkluzivně v MAKRO

Součástí sortimentu příborů jsou výrobky našich vlastních značek, jež nabízejí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Jedná se o řady Tarrington House, Horeca Select a ARO, které zahrnují výrobky standardní kvality i luxusní výrobky pro náročné zákazníky za mimořádně výhodné ceny. Pro potřeby restaurací a hotelů jsme vyvinuli vlastní produktovou řadu H-Line, jejímž prostřednictvím uspokojíte požadavky svých hostů bez zbytečných výdajů. Kromě příborů naleznete pod touto značkou také sortiment restauračního textilu, dále sklo a porcelán nebo koupelnové doplňky.


Další kuchyňské potřeby

 • Porcelán

  Porcelán v MAKRO

  Kvalitní porcelán od ověřených značek zaručeně obstojí v náročném provozu hotelu, restaurace i jídelny.

 • Mlýnky na koření

  Mlýnky na koření v MAKRO

  Ruční mlýnky na pepř, sůl či muškátový oříšek nabízíme v několika provedeních vhodných ke stolu i do kuchyně.

 • Nože

  Nože v MAKRO

  Kvalitní nůž je nepostradatelným pomocníkem každého profesionálního kuchaře.

 • Hrnce a pánve

  Pánve a hrnce v MAKRO

  Rozličné velikosti, materiály i cenové úrovně umožní každému vybrat si podle svých představ.