Masné výrobky a lahůdky

V sortimentu MAKRO je pro vás připravena široká nabídka uzenin, masných výrobků a delikates od tuzemských i zahraničních výrobců. Máte možnost výběru z více než 650 produktů z 9 zemí světa a vždy se můžete spolehnout na jejich kvalitu a čerstvost.


Originalita a kvalita - základ pro každéhoVíce o masných výrobcích a lahůdkách

  • Na míru vašim potřebám

    Naše portfolio odráží odlišné požadavky různých zákaznických skupin. Pro podnikatele v gastronomii a maloobchodníky nabízíme speciální samostatně balené výrobky, dále balení určená pro pultový prodej a také velkoobjemová a kalibrovaná balení.

  • Prvotřídní kvalita

    Masné výrobky a lahůdky v našem sortimentu mají záruku původu a vynikají vysokou kvalitou. Nabízené produkty jsou průběžně kontrolovány pomocí laboratorních rozborů a naši dodavatelé podstupují pravidelné audity kvality.

  • Pestrý výběr

    V MAKRO si můžete vybrat z tradičních produktů, jež se těší mezi konzumenty dlouhodobé oblibě, a také z řady specialit a delikates. Sortiment doplňujeme podle moderních trendů a nabízíme i výrobky se sníženým obsahem tuku, soli a konzervantů.

Kvalita vlastních značek

Pod značkou Horeca Select Black Label jsou pro vás připraveny speciality podle tradičních, poctivých a ověřených receptur za atraktivní ceny. Při jejich výběru spolupracujeme s prověřenými výrobci a dodavateli a v případě vaši nespokojenosti garantujeme vrácení peněz. Zákazníkům, kteří hledají za výhodnou cenu kvalitu značkových produktů, je určena řada Fine Life. Značka ARO zahrnuje rychloobrátkové produkty standardní kvality za bezkonkurenční ceny.


Oblíbené lahůdky a masné výrobky