V MAKRO je pro vás připraven široký výběr lahůdek – od tuzemské klasiky po exkluzivní speciality z celého světa. Vybírat můžete z mnoha druhů majonézových a rybích salátů, marinovaných či uzených ryb a mořských plodů, rozličných nakládaných sýrů, pomazánek, zeleninových specialit a mnoha dalších výrobků.

Vyberte si z naší bohaté nabídky

 • Olivy

  Olivy v MAKRO

  Olivy jsou oblíbenou chuťovkou k vínu, uplatní se ve studené i teplé kuchyni.

 • Saláty

  Saláty v MAKRO

  Majonézové a rybí saláty patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější lahůdkářské výrobky.

 • Kaviár

  Kaviár v MAKRO

  Delikátní rybí jikry jeseterovitých ryb se řadí mezi nejluxusnější delikatesy na světě.

 • Francouzské paštiky

  Paštiky v MAKRO

  Jemné paštiky z prvotřídních ingrediencí jsou výtečným předkrmem i součástí obložených mís.


Tipy z našeho sortimentu

 • Olivy zelené Castelvetrano 880 g

  Olivy zelené Castelvetrano 880 g v MAKRO

  Nevypeckované olivy odrůdy Castelvetrano pocházejí ze Sicílie a vyznačují se jasně zelenou barvou a jemnou máslovou chutí.

 • Kaviár z divokého lososa 200 g

  Kaviár z divokého losoa 200 g v MAKRO

  Delikátní kaviár se zpracovává ručně z jiker divokých aljašských lososů, kteří jsou loveni v souladu s principy udržitelného rybolovu.

  Více o produktuVíce o lahůdkách

 • Pro náročné

  Mezi exkluzivní položky našeho sortimentu patří pravý kaviár z jesetera, který je považován za jednu z nejvybranějších delikates na světě a zaručeně uspokojí požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Dále nabízíme také prvotřídní kaviár z jiker dalších druhů ryb, například z divokého lososa, pstruha, sledě či létajících ryb.

 • Česká klasika

  V kategorii lahůdek mají neochvějné postavení obložené chlebíčky a v našem sortimentu naleznete vše potřebné pro jejich výrobu – od salátů přes sýry a uzeniny až po nakládanou zeleninu. Nabízíme také hotové chlebíčky připravené k okamžité konzumaci či pultovému prodeji. Vybrat si můžete i z mnoha dalších oblíbených produktů, jako jsou utopenci, nakládané sýry či pomazánky.

 • Z celého světa

  V MAKRO nabízíme jedinečný výběr uzených lososů od renomovaných výrobců ze Skotska, Norska, Irska a dalších zemí. Mezi zahraničními lahůdkami najdete i další druhy uzených a marinovaných ryb či mořských plodů, např. úhoře, mušle, sépie či krevety. Za pozornost stojí také nabídka italských předkrmů (antipasti), špičkových francouzských paštik či zeleninových specialit.

Kvalita vlastních značek

V prodejnách MAKRO najdete pestrý výběr lahůdkářských produktů našich vlastních značek ARO, Fine Life a Horeca Select, u nichž garantujeme nejen kvalitu, ale také atraktivní ceny. Výrobky nabízíme v praktických obalech o různé hmotnosti, takže se uplatní v gastronomických provozech i v maloobchodech.