Majonézové, rybí a zeleninové saláty patří k nejoblíbenějším produktům z kategorie lahůdek. Uplatní se jako příloha, součást obložených mís a jsou oblíbenou ingrediencí při přípravě chlebíčků a sendvičů. V sortimentu MAKRO naleznete pestrý výběr rozličných druhů salátů v různých baleních, která jsou vhodná pro gastronomická zařízení, maloobchodníky i pultový prodej.

Tipy z našeho sortimentu


Více o salátech

 • Lahůdkové

  Saláty s majonézou mají v sortimentu lahůdek neochvějnou pozici. Žebříčku popularity dlouhodobě vévodí bramborový, pochoutkový a vlašský salát. K dalším oblíbeným výrobkům patří pikantní salát camping, pařížský, vajíčkový nebo sýrový, dobře jdou na odbyt také saláty s drůbežím masem.

 • Rybí

  Základem většiny rybích salátů jsou marinovaní sledi, které doplňují různé druhy zeleniny a ochucená majonéza, lehčí verze pak bílý jogurt. K dalším oblíbeným variantám patří saláty z lososa a kraba, velmi využívanou ingrediencí jsou také tyčinky surimi vyrobené z bělomasých mořských ryb.

 • Zeleninové

  K nejprodávanějším položkám se řadí zeleninové saláty na bázi zelí. Českou klasikou je hanácký salát z červeného zelí a majonézy, populární je také salát coleslaw. K oblíbeným kombinacím patří zelí s červenou řepou, křenem, koprem či feferonkami. V poslední době slaví úspěch různé varianty celerového salátu.

Kvalita za výhodnou cenu

Exkluzivně v MAKRO najdete pod značkou ARO nejoblíbenější druhy lahůdkových salátů za bezkonkurenční ceny. Řada ARO zahrnuje celkem 700 potravinových i nepotravinových produktů, jež se vyrábějí ve standardní a stálé kvalitě odpovídající mezinárodním požadavkům. Vedle nízké ceny patří k jejich přednostem výhodná balení, jejichž praktičnost a skladnost oceníte při závozech do vaší provozovny.


Oblíbené lahůdky a masné výrobky

 • Vysočina

  Vysočina v MAKRO

  Trvanlivý salám patří již téměř půl století mezi nejpopulárnější masné výrobky.

 • Olivy

  Olivy v MAKRO

  Olivy jsou oblíbenou chuťovkou k vínu, uplatní se ve studené i teplé kuchyni.

 • Pražská šunka

  Pražská šunka v MAKRO

  Dozlatova vyuzená šunka na kosti se vyrábí od 19. století a získala si slávu doma i v zahraničí.

 • Španělská sušená šunka

  Španělská sušená šunka v MAKRO

  Sušené šunky ze Španělska se liší především v použití masa z různých druhů vepřů.