METRO Chef - suroviny pro vaši vášeň

metro-chef-banner
 
kureci-maso-ob

Proč vybíráme jen to lokální maso?

Abyste mohli hrdě podávat opravdovou kvalitu.

Nabídka masa METRO Chef si vždy zakládá na nejvyšší kvalitě a dohledatelnosti původu až k farmáři. Vyrobeno podle nejpřísnějších norem IFS. Čerstvost z farmy pro vaše zákazníky.

Více zde
mrazene-maso-ob

Proč jsou naše mražená kuřata precizně zpracovaná?

Abyste neztráceli čas porcováním.

Česká mražená kuřata METRO Chef jsou individuálně zamražená, kalibrovaná, s minimem vody a nabízejí rozmanitost, kvalitu a možnost okamžitého zpracování. Vyrobeno podle nejpřísnějších norem IFS. Dopřejte hostům kvalitu a ušetřete čas.

Více zde
testoviny-ob

Proč jsou naše těstoviny tak italské?

Abyste mohli nabízet autentické pokrmy.

Italské semolinové těstoviny METRO Chef vyrábíme podle tradičních regionálních receptur přímo v Itálii při dodržení nejpřísnějších norem IFS. Nabídněte hostům těstoviny s prvotřídní kvalitou i chutí.

Více zde
zelenina-ob

Proč je naše mražená zelenina precizně zpracovaná?

Abyste neztráceli čas krájením.

Široká nabídka mražené zeleniny METRO Chef je pro vás již předem nakrájená do praktických tvarů. Zeleninu mrazíme šetrně pár hodin po sklizni při dodržení nejpřísnějších norem IFS. Ušetřete čas na přípravě bez ústupků ohledně čerstvosti.

Více zde
knedliky-ob

Proč jsou balení našich knedlíků tak praktická?

Abyste mohli hostům tuto přílohu snadno servírovat.

Houskové a bramborové knedlíky METRO Chef jsou bez patek a jejich balení je uzpůsobené přípravě v konvektomatu. Vyrobeno podle nejpřísnějších norem IFS. Podávejte hostům kvalitu bez námahy.

Více zde
 

Vařte se značkami METRO Chef - recepty