Ovoce

Každý den je v MAKRO připraven široký výběr čerstvého ovoce od tuzemských i zahraničních pěstitelů. Rozmanitý sortiment prvotřídního zboží plně uspokojí vaši poptávku a zaručí spokojenost vašich zákazníků. Nabízíme více než 400 typů čerstvého ovoce a suchých plodů – od různých druhů jablek, hrušek, citrusů a melounů po kiwi, karambolu či rozmanité druhy bobulovin. Vyhovíme náročným požadavkům gastronomických provozů na méně obvyklé suroviny, nabízíme i mražené ovoce připravené k okamžitému použití a speciální kalibrovaná balení jednotlivých druhů.


Vyberte si z naší bohaté nabídky


Oblíbené druhy ovoceVíce o ovoci

  • Na míru vašim potřebám

    Díky širokému sortimentu uspokojíme poptávku maloobchodníků a vyhovíme i náročným požadavkům gastro provozů. V MAKRO najdete kromě běžné nabídky také mražené ovoce, ovocné džusy, ovocná pyré a hotové ovocné saláty, které maximálně urychlí kuchyňskou přípravu, sníží náklady na personál a usnadní hygienu provozu. Sortiment ovoce jsme navíc rozšířili o praktická balení v kartonech střední velikosti, která jsou vhodná pro široké spektrum podnikání. Hmotnost obsahu se pohybuje v závislosti na druhu zboží. V nabídce jsou i méně obvyklé odrůdy a vždy dbáme na perfektní třídění dle kalibrů.

  • Naši dodavatelé

    Veškerý sortiment ovoce prochází přísnou kontrolou kvality, která začíná pečlivým výběrem producenta či dodavatele. Dlouhodobě spolupracujeme s lokálními farmáři, vybrané druhy ovoce dovážíme také ze Španělska, Holandska, Itálie, Německa, Řecka, Polska či Slovenska. Naši kolegové v zahraničí vyhledávají nejvhodnější prověřené zdroje přímo u producentů a kontrolují ovoce ještě před sklizní. Profesionální přístup zajišťuje dlouhodobou stabilitu sortimentu a kvalitu dodávaného zboží.

  • Platforma ovoce

    Kvalita všech nabízených druhů se důkladně kontroluje na platformě Hortim v Brně. Každé dodávce nového zboží věnují naši pracovníci maximální pozornost. V první řadě se zaměřují na dodržení teplotního řetězce během přepravy a také na stav obalů a etiket. Dalším krokem je kontrola parametrů jednotlivých kusů ovoce – velikosti plodu, teploty na povrchu či uvnitř a také přítomnosti plísní a škůdců. Pečlivě zkontrolované ovoce bez jakýchkoli vad se následně distribuuje do jednotlivých prodejen.

To nejlepší pro vás

Nabídku ovoce průběžně upravujeme a doplňujeme podle aktuální sezony, aby si naši zákazníci mohli dopřát to nejlepší, co dané roční období nabízí. Díky systému kontroly kvality vám nabízíme pouze prvotřídní zboží a sjednocený pohled na kvalitu zároveň garantuje, že špičkový sortiment najdete vždy na všech pobočkách.

MAKRO služby