Kdo by nechtěl snadnější čistění s lepšími výsledky? Pravidelná údržba vašich povrchů předejte akumulaci špíny a udrží vašemu interiéru a exteriéru nový vzhled déle – natolik, že to vaši hosté zaregistrují.


Na keramické povrchy vyzkoušejte dezinfekční čisticí prostředek s chlórem Mr. Proper
Na povrchy jako jsou travertin, keramika nebo vinyl vyzkoušejte dezinfekční čisticí prostředek s chlórem P&G Professional Mr. Proper. Likviduje až 99,99% bakterií a přináší oslnivou čistotu – dokonce i na lepkavé mastné skvrny!

Na mramor, keramiku a kámen vyzkoušejte Mr. Proper Sensitive
Čisticí prostředek na citlivé povrchy P&G Professional Mr. Proper Sensitive je bezpečný dokonce i na mramor, lakované dřevo, keramiku a kámen. Přináší oslnivou čistotu pro citlivé povrchy.
Na laminátové podlahy nebo upravené dřevěné povrchy vyzkoušejte Mr. Proper Professional Lemon
Na keramiku, laminátové povrchy a upravené dřevěné podlahy vyzkoušejte univerzální čisticí prostředek na podlahy a povrchy Mr. Proper Professional Lemon. Snadno vyčistí a není třeba jej oplachovat.
Při čistění nerezové oceli, stolů, židlí a pracovních desek vyzkoušejte víceúčelový čisticí prostředek a čistič skla Mr. Proper 3v1
Při čistění nerezové oceli, stolů, pracovních desek, židlí, křesel, telefonů, klik na dveřích, oken, zrcadel či obrazovek přinese váš zázračný víceúčelový čisticí prostředek a čistič skla Mr. Proper 3v1 oslnivé výsledky.

Na smalt a ostatní materiály použité na toaletních mísách vyzkoušejte Mr. Proper Professional
Na smalt a ostatní materiály použité na toaletních mísách vyzkoušejte Mr. Proper Professional na čistění na toaletní mísy. Přináší dlouhotrvající lesk, hygienickou čistotu a svěží vůni.
Na hrnce, pánve, porcelán, příbory a sklenice vyzkoušejte prostředek na ruční mytí nádobí Jar Lemon
Na hrnce, pánve, porcelán, příbory a sklenice používejte prostředek na ruční mytí nádobí Jar Lemon, jehož 1 lahev umyje až 5 000 talířů.
Na většinu kuchyňských povrchů jako jsou podlahy, pracovní povrchy a sporáky je vhodný čisticí prostředek na mastné povrchy Jar
Na většinu kuchyňských povrchů jako jsou podlahy a stěny, pracovní povrchy, sporáky, kuchyňské potřeby, digestoře, grily a fritézy je vhodný čisticí prostředek na mastné povrchy Jar, který má 5krát větší odmašťovací sílu (v porovnání s běžným prostředkem na ruční mytí nádobí Jar).

Na všechny kuchyňské povrchy jako jsou pracovní plochy, dřezy a keramické dlaždice je vhodný kuchyňský dezinfekční odmašťovací prostředek Jar
Na všechny kuchyňské povrchy jako jsou pracovní plochy, dřezy a výlevky, sporákové plotýnky a keramické dlaždice je vhodný kuchyňský dezinfekční odmašťovací prostředek Jar, který čistí a dezinfikuje v jednom kroku.