Privátní značky



Hotely a restaurace

Maloobchod

Kancelář

Všechny privátní značky

ARO

Hledáte nejlevnější rychloobrátkové zboží na trhu? Pod značkou ARO najdete široký sortiment pro každodenní potřebu, který svou kvalitou nemá ve stejné cenové hladině konkurenci.

H-Line

Chcete uspokojit nároky svých hostů, aniž byste museli investovat do vlastního značení produktů? H-Line nabízí mnoho kvalitních výrobků s nadčasovým designem, jako jsou hotelová balení mýdel a šamponů, jednoporce marmelád, ručníky, župany, nádobí a další.

Horeca Select

Špičkový sortiment surovin i vybavení pro profesionální kuchyně. Všechny výrobky se pyšní vysokou kvalitou za dlouhodobě výhodné ceny. Produkty Horeca Select získaly ocenění Česká kvalita a mezinárodní prestižní cenu Superior Taste Award.

Fine Life

Atraktivní nabídka pro ty, kteří hledají především kvalitu srovnatelnou se značkovými produkty, ovšem za mimořádně výhodné ceny. Pod značkou Fine Life najdete více než 200 výrobků převážně v kategorii suchých či mražených potravin a uzenin.

Rioba

Hledáte dodavatele kávy a dalších kávových doplňků? Využijte koncept Rioba, který vám zprostředkuje vše, co potřebujete k výrobě a prodeji prvotřídní kávy, včetně odborných rad zkušených baristů.

Sigma

Administrativa je součástí podnikání všech našich profesionálních zákazníků. Proto přinášíme vlastní značku kancelářských potřeb a vybavení, která nabízí sortiment kvalitních produktů za výhodné ceny.