Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

ARO

Vždy výhodná cena

ARO je značka vyvinutá zejména pro majitele obchodů. Produkty značky ARO jsou vyráběné ve standardní a stálé kvalitě odpovídající mezinárodním požadavkům. Přesto je nabízíme za ceny, které těžko hledají konkurenci.

Široký sortiment

Více než 700 potravinových i nepotravinových produktů, z nichž lehce poskládáte svou základní nabídku. ARO produkty pokryjí většinu každodenních potřeb konečného spotřebitele.

Nepřekonatelně výhodné pro maloobchod

Produkty značky ARO nabízíme za velmi výhodné ceny. Z toho důvodu můžete svým finančně citlivým zákazníkům předložit sortiment v nízké cenové hladině a úspěšně konkurovat velkým obchodním řetězcům.

Praktická balení

Všechny produkty ARO najdete na regále v multibaleních, jejichž praktičnost a skladnost oceníte při přepravě i skladování.

Výhody pro vaše podnikání:

  • nízká cena výrobků
  • stálá kvalita
  • výhodná a praktická balení
  • komplexní nabídka zboží


NEJLEPŠÍ CENA ARO PRODUKTŮ

Aro nízká cena


ARO, solidní základ vašeho obchodu

Rychloobrátkové produkty
Značka ARO obsahuje rychloobrátkové produkty (s výjimkou alkoholu a tabáku), které pokryjí poptávku vašich zákazníků po zboží každodenní potřeby. V této nabídce najdete základní potraviny, konzervované a nakládané produkty, polotovary, mražené zboží, nealkoholické nápoje, prostředky pro mytí a úklid a další výrobky. Tyto produkty osloví především cenově citlivé klienty a budou ideální základnou vašeho sortimentu.