Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Horeca Select

Prvotřídní kvalita za příznivé ceny 

Produkty řady Horeca Select jsou určeny primárně pro použití v profesionální kuchyni. V této řadě nabízíme široký sortiment velmi kvalitních výrobků za dlouhodobě výhodné ceny. Výrobky jsou nejen kvalitní a za výhodnou cenu, ale také v praktických baleních pro profesionální kuchyně.

Široká nabídka obohacená o exkluzivní řadu

Výrobky Horeca Select průřezově zasahují do všech potravinových kategorií. Nejširší sortiment najdete v oblasti mražených a suchých potravin, speciální zmínku si pak zaslouží exkluzivní řada uzenin připravovaných podle původních receptur – Horeca Select BLACK LABEL.
To nejlepší z každé země
MAKRO využívá spolupráce se všemi zeměmi, v nichž působí. Z každé dováží to nejlepší, co je pro ni typické. Většina potravin tak pochází z míst, která jsou jejich pravým domovem a pyšní se doporučením místních odborníků. Prvotřídní jakost zboží zaručuje i ocenění Česká kvalita a mezinárodní prestižní cena Superior Taste Award, které značka získala.

Kvalitní vybavení vaší provozovny

Součástí sortimentu Horeca Select je také kvalitní vybavení provozovny od renomovaných výrobců. Produkty, které prošly řadou nezávislých atestů, jsou k dispozici za velmi výhodné ceny, a součástí nabídky je profesionální servis ve vaší provozovně.

Garance vrácení peněz

Stálou kvalitu produktů Horeca Select zaručuje program Garance vrácení peněz. V případě nespokojenosti se zbožím vám MAKRO při splnění stanovených podmínek vynaloženou finanční částku vrátí.

Výhody pro vaše podnikání:

  • Široká nabídka kvalitních produktů za příznivé ceny
  • Široká nabídka kvalitního vybavení pro Vaše kuchyně
  • Program Garance vrácení peněz