Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Rioba

Pravá italská káva se vším všudy


Rioba je exkluzivní italská značka určená pro hotely, restaurace a kavárny. Nabízí kávový program založený na prvotřídní kvalitě, ucelenosti nabídky a originálním designu. Kromě kávy poskytuje mnoho souvisejících produktů a služeb.

Tajemství chuti kávy Rioba

Kávu Rioba odlišuje od ostatních typů káv dostupných na českém trhu především způsob pražení. Ve specializovaném podniku s více než stoletou tradicí v italském přístavním městě Janov se káva upravuje tzv. italským pražením do stupně „dark“. Výsledná chuť je díky němu více kořeněná a obsahuje unikátní čokoládový tón, přičemž aroma je potlačeno na úkor pociťované sladkosti. Nejmodernější technologie a systém kontroly kvality pak zajišťují, že tuto jedinečnou chuť obsahuje každé zrnko kávy Rioba.


Výhody pro vaše podnikání:

  • Zisk vysoce kvalitní a na českém trhu unikátní značky kávy, která se od ostatních liší zajímavou chutí.
  • Zajištění vybavení provozovny i dalšího servisu plně srovnatelného s konkurenčními společnostmi.
  • Marketingová podpora prodeje kávy Rioba.
  • Možnost využít speciálních služeb MAKRO, které se odvíjejí od intenzity spolupráce.


Nejprodávanější produkty

Rioba Cukr bílý porce - tyčinky

Rioba Gold 80% Arabica káva zrno

Rioba Máslo porce v alobaluCo nevíte o kávě

Nejde jen o kávu – speciální nabídka čajů Rioba

Kvetoucí čaj Rioba
Značka Rioba zahrnuje také nejoblíbenější odrůdy čajů, které jsou dováženy z různých oblastí světa. Kromě černých, zelených a ovocných druhů můžete svým hostům zprostředkovat zážitek z lahodných a na pohled krásných kvetoucích čajů.

Čaje jsou k dostání v papírových krabičkách anebo v exkluzivním balení, které má podobu dřevěných kazet. MAKRO navíc k servírování nabízí speciální čajový set.