Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Rioba

Pravá italská káva se vším všudy


Rioba je exkluzivní italská značka určená pro milovníky opravdové kávy. Nabízí kávový program založený na prvotřídní kvalitě, ucelenosti nabídky a originálním designu. Kromě kávy poskytuje mnoho souvisejících produktů a služeb.

Tajemství chuti kávy Rioba

Kávu Rioba odlišuje od ostatních typů káv dostupných na českém trhu především způsob pražení. Ve specializovaném podniku s více než stoletou tradicí v italském přístavním městě Janov se káva upravuje tzv. italským pražením do stupně „dark“. Výsledná chuť je díky němu více kořeněná a obsahuje unikátní čokoládový tón, přičemž aroma je potlačeno na úkor pociťované sladkosti. Nejmodernější technologie a systém kontroly kvality pak zajišťují, že tuto jedinečnou chuť obsahuje každé zrnko kávy Rioba.

Výhody pro vaše podnikání:

  • Zisk vysoce kvalitní a na českém trhu unikátní značky kávy, která se od ostatních liší zajímavou chutí.
  • Zajištění vybavení provozovny i dalšího servisu plně srovnatelného s konkurenčními společnostmi.
  • Možnost využít speciálních služeb MAKRO, které se odvíjejí od intenzity spolupráce.


Nejprodávanější produkty

Rioba Platinum káva 100% Arabica zrnková 

Rioba Smetana do kávy 10%

Rioba Dark Demerara třtinový cukrCo nevíte o kávě

Nejde jen o kávu – speciální nabídka čajů Rioba

Kvetoucí čaj Rioba
Značka Rioba zahrnuje také nejoblíbenější odrůdy čajů, které jsou dováženy z různých oblastí světa. Kromě černých, zelených a ovocných druhů můžete svým hostům zprostředkovat zážitek z lahodných a na pohled krásných kvetoucích čajů.

Čaje jsou k dostání v papírových krabičkách anebo v exkluzivním balení, které má podobu dřevěných kazet. MAKRO navíc k servírování nabízí speciální čajový set.