Kávové kapsle Rioba

Kávové kapsle Rioba

CAFFÉ LUNGO

Směs kávy Arabica z Jižní Ameriky, mistrovsky zkombinována s pečlivě vybranou africkou kávou Arabica propůjčují této směsi květinovou, vyváženou chuť.

ESPRESSO CREMOSO

100% směs kávy Arabica, která kombinuje nejlepší brazilskou kávu s aromatickou kávou ze Střední/Jižní Ameriky, čímž je dosaženo jemné aroma, sladké, ovocné tóny, které spou s příjemnou kyselostí vytvářejí kulatou chuť v ústech. Tradiční pražení, ve své lehčí podobě, má za cíl zdůraznit nádech cereálií.

ESPRESSO DECAFFEINATO

Bezkofeinová směs, která kombinuje kávu Arabica ze Střední/Jižní Ameriky s nejlepší pranou kávou Robusta, zdůrazňuje unikátní uhlazenou plnou chuť pražené kávy s plným aroma.


ESPRESSO DELICATO

100% káva Arabica s příjemnou sladkostí „Brazílie“ , delikátní chutí kávy ze Střední Ameriky a lehkou kyselostí „Kolumbie“, dodává této směsi lehký kakaový nádech.

ESPRESSO FORTE

Vyvážená směs nejlepší kávy Arabica ze Střední/Jižní Ameriky v kombinaci s malým podílem vybrané africké kávy Robusta propůjčuje směsi unikátní charakter a lehké aroma s plnou chutí.

ESPRESSO INTENSO

Směs nejlepší kávy Arabica ze Střední/Jižní Ameriky a Afriky v kombinaci s malým podílem vybrané africké kávy Robusta propůjčuje této směsi lehkou kyselost, ovocné tóny a vyváženou plnou chuť.