Protože chceme podpořit naše zákazníky z oblasti gastronomie a pomoci jim uspět v tvrdé konkurenci, rozhodli jsme se s našimi sommeliery vytvořit neveřejnou kolekci moravských vín, která vynikají špičkovou kvalitou a zajímavou chutí.


Prohlédněte si katalog vín HoReCaSpeciální sortiment moravských vín určených výhradně pro gastronomii

 • Horeca katalog

  Katalog HoReCa víno vám představí unikátní vína, která naleznete v nabídce MAKRO. Jedná se o neveřejný sortiment, což znamená, že není dostupný ostatním zákazníkům MAKRO a nenajdete ho vystavený přímo v regálech vinotéky. Získáváte tak možnost odlišit nabídku svého vinného lístku od svých konkurentů a oslovit zákazníky, kteří hledají moravská vína té nejvyšší kvality.

  Prohlédnout katalog HoReCa víno

 • Komplexní pojetí

  Vše, co souvisí se světem vína, naleznete v MAKRO. Přímo na našich pobočkách můžete navštívit vinný humidor, ochutnat za asistence sommeliera vybrané druhy vín, či se můžete přímo zapsat do sommelierského kurzu. Náš sortiment obsahuje také množství produktů, které vám usnadní uskladnění vín či jejich servírování.

 • Školení pro vás i personál

  Naši odborní poradci zajistí proškolení vašeho obsluhujícího personálu přímo ve vaší provozovně spolu s praktickou ukázkou servisu a ochutnávkou vína. Abychom vám pomohli vína z unikátní nabídky HoReCa lépe představit vašim zákazníkům, nabízíme vám také další podpůrné služby. Naši sommelieři a specializovaní obchodní zástupci vám tak pomohou nejen s výběrem vína pro váš vinný lístek, ale v případě vašeho zájmu zajistí i jeho výrobu na naše náklady ad.

Kolekce výběrových vín je určena výhradně zákazníkům registrovaným v MAKRO jako HoReCa. Jsou to majitelé a provozovatelé hotelů, restaurací, party servisů, vinoték a dalších gastronomických provozů. Pokud máte o objednávku této exkluzivní nabídky zájem, budete potřebovat speciální kartu s logem HoReCa víno, kterou vám zařídí váš obchodní zástupce MAKRO nebo zaměstnanci na Pultu služeb partnerům.