Kulinářská inspirace

Exkluzivní kuchařka v limitované edici

Exkluzivní kuchařka v limitované edici

Máte rádi kvalitní jídlo, adrenalin při jeho přípravě v kuchyni a radost, když přátelé výsledek ocení?

Potřebujete dodat zajímavé a nové myšlenky, energii, trpělivost, rychlost a odvahu?

Máte-li chuť se inspirovat, v takovém případě je tato kniha právě pro Vás.

Vítejte v kulinářském světě plném nekonečné inspirace!

„Vítejte v našem světě!“

Nová kuchařka Petra Stádníka je určena nejen profesionálům, ale i všem gourmetům a gurmánům. Kniha představuje na 352 stranách recepty na sezonní pokrmy, názorně vysvětluje postupy při přípravě vývarů či dresinků a poradí i s úpravou ryb a mořských plodů. Nechybí ani část věnovaná sladkým pokrmům a dezertům. Publikace je sestavena dle ročních období a v receptech reflektuje ingredience, které jsou na trhu aktuálně dostupné především z lokálních zdrojů.

Petr Stádník působil necelých deset let v Austrálii, kde pracoval po boku tamějších nejlepších šéfkuchařů v mnoha restauracích a hotelech oceněných michelinskými hvězdami. Vypracoval se až na pozici Chef de Cuisine v restauraci hotelu Radisson Plaza Sydney, jež byla vyhlášena nejlepší restauraci Austrálie roku 2009. S šéfkuchaři společnosti MAKRO Jitkou Ulihrachovou a Vojtou Artzem vytvořili obsáhlou kuchařku, v níž společně představují svůj kulinářsky svět a přinášejí mnoho inspirace pro vaření.

Nahlédněte do naší Kulinářské inspirace

Česká verze

Anglická verze

Pro všechny, kteří přidávají lásku ke každému chodu

Kuchařka v limitované edici je v prodeji exkluzivně v MAKRO. V případě zájmu o anglickou verzi, která není standardně na prodejnách vystavena, se prosím obraťte na Pult služeb partnerům nebo na naše call centrum na níže uvedených kontaktech. Anglická verze knihy bude doručena na Vámi zvolenou prodejnu do dvou až tří pracovních dní.

+420 281 083 083

Kontaktní formulář

Spojte se s operátorem