Vítejte v MAKRO Akademii

MAKRO Akademie
Školicí centrum pro malé a střední podnikatele, ale i místo, kde můžete získat nové dovednosti a bohatou inspiraci. MAKRO Akademie nabízí kurzy pro všechny, kteří nečekají se založenýma rukama a chtějí se dále rozvíjet ve svém oboru.

MAKRO Akademie je určena zejména pro profesionály v gastronomii, ale nesoustředí se jen na vaření, přípravu menu či obsluhu v restauraci. Můžete zde rozvinout také své manažerské dovednosti nebo se naučit, jak vylepšit finanční stránku svého podnikání. Svým vybavením a použitými technologiemi je MAKRO Akademie unikátem v regionu celé střední Evropy.

MAKRO Akademie v kostce:

  • 1 200 m2 školicích a seminárních prostor
  • 4 multifunkční místnosti s kapacitou až 100 lidí
  • profesionálně vybavená kuchyně
  • varná stanice pro 20 účastníků kurzů
  • zázemí pro barmany a baristy

Na ploše 1 200 m2 centrum nabídne špičkové profesionální kuchyně, školicí prostory i konferenční místnosti. Zejména provozovatelé hotelů, restaurací a nezávislí maloobchodníci zde dostanou přístup k netradičním formám vzdělávání prostřednictvím nejmodernějších zařízení dostupných na trhu, ale i tradičních postupů.

MAKRO Akademie je propojena s prodejnou MAKRO v pražských Stodůlkách. Disponuje kavárnou, plně vybavenou knihovnou a parkováním zdarma. 

Adresa: Jeremiášova 1249/7, 150 00, Praha-Stodůlky

MAKRO Akademie
MAKRO Akademie
MAKRO Akademie