Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Stromy místo letáků

Chceme chránit životní prostředí

Vedle podpory sociální sféry je pro nás důležitý rozvoj občanské společnosti a ochrana životního prostředí. Z tohoto důvodu dlouhodobě spolupracujeme s Nadací Partnerství na projektu Stromy místo letáků a finančně podporujeme výsadby stromů v regionech, do kterých se zapojují místní obyvatelé.

Během dosavadní existence projektu se podařilo vysadit již téměř 900 stromů a  více než 150 keřů na místech, kde lidem chyběly a kde jsou potřeba.

Sázení stromů

Elektronické letáky místo papírových

Našim cílem je snížit spotřebu papíru. Za každého zákazníka, který si objedná elektronický leták namísto tištěné verze, přispíváme Nadaci Partnerství částkou 20 Kč na výsadbu stromů. Podporujeme především sázení původních druhů stromů a krajových ovocných odrůd, které do naší krajiny patří a navrací jí tradiční ráz.

Jak naše pomoc funguje?


  • Zákazník, který odebírá papírový leták, může jeho odběr odhlásit a zaregistrovat se k odběru elektronické verze a to buď přímo na zákaznické recepci své velkoobchodní pobočky Makro nebo prostřednictvím zákaznické linky tel:+420 844 999 111
  • Za každého registrovaného zákazníka přispíváme částkou 20 Kč na výsadbu stromů.
  • V internetovém hlasování si můžete zvolit, které výsadby finančně podpoříme. Hlasovat mohou všichni, nejen naši zákazníci.
  • Výsadby pak probíhají na podzim za účasti místních obyvatel.

Hlasovat
Více informací o projektu