Stromy místo letáků

Chceme chránit životní prostředí

Důležitý je pro nás také rozvoj občanské společnosti a ochrana životního prostředí. Proto od roku 2009 spolupracujeme s Nadací Partnerství a každoročně podporujeme výsadby stromů do krajiny a malých obcí, kterých se účastní místní obyvatelé.

Během dosavadní existence projektu se podařilo vysadit již více než 2600 stromů a keřů na místech, kde lidem chyběly a kde jsou potřeba. Podporujeme především sázení původních druhů stromů a krajových ovocných odrůd, které do naší krajiny patří a navrací jí tradiční ráz.

Sázení stromů

Elektronické letáky místo papírových

Našim cílem je snížit spotřebu papíru a vznik zbytečného odpadu. Pomozte nám v naší snaze tím, že dáte přednost elektronickému letáku namísto papírového. Odměnou vám bude dobrý pocit nejen z ušetřeného množství dřeva a vody, ale také z nově vysázených stromů. 

Za každého zákazníka, který si objedná elektronický leták, přispějeme Nadaci Partnerství částkou 20 Kč na výsadbu stromů. Nadace pak stromy v průběhu podzimu vysází v lokalitách, které získají nejvyšší počet hlasů v internetovém hlasování na našich webových stránkách.

Co můžete tedy udělat?


  • Odhlaste svůj odběr papírového letáku a zaregistrujte se k odběru elektronického. Můžete tak učinit přímo na zákaznické recepci své velkoobchodní pobočky MAKRO, nebo prostřednictvím zákaznické liny tel.: +420 281 083 083.
  • V internetovém hlasování vyberte výsadbu, která je vám nejsympatičtější. Projekty, které získají nejvíce hlasů, od nás získají finance na svou realizaci. Hlasování proběhne od 30.7. do 31. srpna 2019 .

Děkujeme!

 

Hlasovat
Více informací o projektu