Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Stromy místo letáků

Chceme chránit životní prostředí

Důležitý je pro nás také rozvoj občanské společnosti a ochrana životního prostředí. Proto od roku 2009 spolupracujeme s Nadací Partnerství a každoročně podporujeme výsadby stromů do krajiny a malých obcí, kterých se účastní místní obyvatelé.

Během dosavadní existence projektu se podařilo vysadit již více než 2600 stromů a keřů na místech, kde lidem chyběly a kde jsou potřeba. Podporujeme především sázení původních druhů stromů a krajových ovocných odrůd, které do naší krajiny patří a navrací jí tradiční ráz.

Sázení stromů

Elektronické letáky místo papírových

Našim cílem je snížit spotřebu papíru a vznik zbytečného odpadu. Pomozte nám v naší snaze tím, že dáte přednost elektronickému letáku namísto papírového. Odměnou vám bude dobrý pocit nejen z ušetřeného množství dřeva a vody, ale také z nově vysázených stromů. 

Za každého zákazníka, který si objedná elektronický leták, přispějeme Nadaci Partnerství částkou 20 Kč na výsadbu stromů. Nadace pak stromy v průběhu podzimu vysází v lokalitách, které získají nejvyšší počet hlasů v internetovém hlasování na našich webových stránkách.

Co můžete tedy udělat?


  • Odhlaste svůj odběr papírového letáku a zaregistrujte se k odběru elektronického. Můžete tak učinit přímo na zákaznické recepci své velkoobchodní pobočky MAKRO, nebo prostřednictvím zákaznické liny tel.: +420 281 083 083.
  • V internetovém hlasování vyberte výsadbu, která je vám nejsympatičtější. Projekty, které získají nejvíce hlasů, od nás získají finance na svou realizaci. Hlasování proběhne od 17. do 31. července 2017.

Děkujeme!

 

Hlasovat
Více informací o projektu